Complex IT

Opinie o Complex IT

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Pol według Ciebie wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy z tym 'problemem' można spotkać się częściej?

@Agnieszka 27.04.2017, 12:12

Nie wiem, jak jest teraz, ale byli pracownicy ich dalej walczą o swoje wypłaty, były kontrolę z PIP, a "firma" dalej działa pod innymi markami... Ja wybrałbym spokojniejsze miejsce do zatrudnienia.

adam
użytkownik zarejestrowany

To dlaczego na coś takiego się godzicie @Pol? A jakie maci umowy no kurde przecież pracodawca musi się ich trzymać!

Pol

Rachunki, rachunkami. Gorzej jak dla kogoś to jedyne źródło utrzymania. Nie wyobrażam sobie egzystencji ponad miesiąc bez jedzenia i picia. Tak to jednak bywa, jeśli pracodawca nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu biznesu. Dlatego ostrzegam przed składaniem tutaj jakichkolwiek papierów oraz w innych firmach, tegoż „przedsiębiorcy”, czyli leorex, sporteuro, life4style, vipmultimedia czy b2-biznes/grupa eu dotacje.

Pol

Niestety, ale w tej firmie nie znają pojęcia "terminowa wypłata". Spokojnie, trzeba sie przygotować na minimum miesięczne opóźnienia.

Była pracownica.

Właśnie o to chodzi, że o pracowników w ogóle nie dbają. Jeśli jednak ktoś lubi czekać 2-3 miesiące na wypłatę i nie mieć liczonych lat do emerytury to jego wybór.

Była pracownica

Jeśli ktoś szuka wyłącznie praktyk, śmiało można tam składać papiery. Zwłaszcza że za wszystko jesteśmy sami odpowiedzialni, więc sporo się można nauczyć. W przypadku, gdy rozważamy tu pracę (podobnie jak w innych działach firmy: Life4Style, Sport Euro B2B-Biznes czy VIP Multimedia) serdecznie odradzam. Spóźnienia z wypłatami, brak umowy o pracę i zastraszające rozbieżności w pensjach między pracownikami na tych samych stanowiskach oraz podobnym stażu pracy to norma, która skutecznie zniechęca do jakiegokolwiek działania. Mam nadzieję, że udało się rozwiać wątpliwości.

Xyz

Mieszcza sie dalej na czersniowej 98. Teraz sa spolki inne ale ci sami ludzie pracuja leo rex , euro sport pl i grupa eu dotacje. Tak czy siak dalej to samo oszustwo !

krystian
użytkownik zarejestrowany

ich strona internetowa jest obecnie nieaktywna, więc prawdopodobnie biorąc też pod uwagę to co piszecie to rzeczywiście już nie działają na rynku. Jedyny sposób w jaki można się z nimi skontaktować to poprzez ich formularz, który o dziwo w przeciwieństwie do wszystkiego innego... działa. Ktoś próbował tą drogą?

Żle sie pracowało - współpracownicy niekompetentni, szef wysyłał ludzi na wdrożenia nie mających o tym pojęcia, a potem świeć oczami za to, że sprzedałeś program, a nie ma komu go wdrożyć. Dział dotacji - szkoda gadać. Pani "Dyrektor" donosi na lewo i prawo, a jak Cię nie lubi to zrobi wszystko żebyś wyleciał nawet jeśli się starasz. Dział sprzedaży w necie - oszuści, kłamią, że nie ma dostawy bo się dostawca nie wyrabia. MAm wymieniać dalej?

nieobiektywny

obiektywny - 2012-07-20 14:21:03 Palikot - 2012-07-06 15:31:48 Mam nadzieję, że wkrótce wymiar sprawiedliwości zrobi co trzeba z tą "firmą". Nie polecam.Czytając to widać że wszyscy tylko mówią o zaległych wynagrodzeniach, a nikt nie mówi że się tam źle pracowało. Może to wina pracowników , byłych pracowników że powstał kryzys finansowy, bo firma dalej funkcjonuje jak wynika z piszących opinie.tak... na pewno kryzys jest winą byłych pracowników, większej bzdury nie słyszałem. A jak tu pracować z ochotą i energią jak pensji od 3-4 miesięcy na koncie nie ma... A góra wozi się furami i się nie martwi, że nie będą mieli za co zapłacić rachunków i utrzymać rodziny...

@nieobiektywny 24.07.2012, 23:50

A może gdyby byli pracownicy byli traktowani jak ludzie, mieli by kasę na czas za rzetelną i uczciwą pracę to by się starali? Czekaliśmy miesiąc dwa-kasy brak. Mamieni bylismy obietnicami - kasy nie ma, kryzys jest, wypłaty wkrótce....dośc kłamstw! Jak ty komu tak on Tobie panie prezesie GR

obiektywny

Palikot

decvwvd

Czemu wszelkie negatywne opinie są kasowane??? czyżby pan [usunięte przez moderatora] zapłacił również Wam??? Firma Complex IT jest [usunięte przez moderatora] firmą, żerującą na pracownikach, mająca długi w dystrybucji a nawet w tp (telefony im odłączyli) Słowem - jeśli chcesz zostac wolontariuszem to proszę bardzo bo wypracowanej uczciwie pensji na pewno nie otrzymasz.

brak kasy

to prawda od l( usunięte przez administratora )

eks pracuś

wszystko to prawda! ( usunięte przez administratora ), Moze sie Urzad Skarbowy zainteresuje?( usunięte przez administratora )

( usunięte przez administratora ) i Co z tego . Inspektor też człowiek można się z nim dogadać. ....ale skoro już piszecie na tym forum to jak najbardziej ostrzegam przed tą firmą. ( usunięte przez administratora ) dlatego pozdrawiam

Zostaw opinię o Complex IT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Complex IT