KSZTAŁT PIĘKNA

Toruń

Opinie o KSZTAŁT PIĘKNA

tre

@forta no niby tak ale z drugiej strony czy na rpawde trzeba to wysztko tak dokldnie sprawdxac? przeciez wiaodmo ze nikt nie zaatrundi niekompetentnych osob na takich stanowiskach przeciez tutaj trzeba miec odpowiednie wyksztalcenie i dyplomy jakies np.

Malina

Zrealizowałam serie zabiegów na ciało i twarz z super efektami.Atmosfera przyjazna, obsluga OK.Na wieczorne zabiegi trzeba zapisywać się z wyprzedzeniem, ale warto poczekać.

emu

Wchodzenie do gabinetu, podczas zabiegu (!) bez pukania. Zabieg na twarz mialam wykonany prze z pania bez wyksztalcenia kosmetycznego, za to dobrze przeszkolona w marketingu - IRYTUJACE... To nie jest profesjonalna firma Nie polecam

Profesjonalizm i klasa - gorąco polecam

Zostaw opinię o KSZTAŁT PIĘKNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KSZTAŁT PIĘKNA