Strictwise

Opinie o Strictwise

Sebastian

[usunięte przez moderatora], Chciałbym Ci podziękować za tę wypowiedź. Właśnie pozbyłem się wszystkich wyrzutów sumienia z powodu zakończenia współpracy z Tobą. No i mam odwagę się podpisać pod moją oceną. Zarząd StrictWise

Dzikus

Zarząd firmy nie ma pojęcia nt. zarządzania ludźmi. Jedni zarabiają 8 tys. inni, o podobnym wykształceniu i umiejętnościach, 2 tys., jedni mają prywatną opiekę medyczną, inni nie. Nierówne traktowanie powoduje wewnętrzne konflikty i rywalizację, brak pracy zespołowej, ciągłe napięcia i frustracje, robienie na złość "tym lepszym". Zero perspektyw rozwoju, brak szkoleń, traktowanie ludzi przedmiotowo.

Zostaw opinię o Strictwise - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strictwise