Z.P.H.U.

Opinie o Z.P.H.U.

klaus

nie wiem czy na pewno chcą uczyć zawodu w ogłoszeniu dla Frezer CNC, podają że to ma być praktyka, czyli szukają wyuczonych młodych ludzi którzy chcą odbyć praktyki

właściciel

Co do niewybrednych opinii Pani\\\(usunięte przez administratora) \\' pragnę nadmienić, iż dbamy o wysoką jakość produktów jak i usług świadczonych w ramach gwarancji już od ponad dwudziestu lat. Bardzo proszę o zwracanie się z problemami dotyczącymi naszych wyrobów lub wyrazem niezadowolenia nie za pośrednictwem anonimowych wypowiedzi, lecz bezpośrednio do firmy(usunięte przez administratora) pod którym jestem do Państwa dyspozycji od godziny 7-18 od poniedziałku do soboty. Z wyrazami szacunku Tomasz Rejs (usunięte przez administratora)

Bożena

Piec na miał. Po trzech zimach przepalił się ruszt i drzwiczki. Jest problem z rozpalaniem a producent nieuczciwy. Reklamacje bagatelizuje i zwala winę na użytkownika , że źle pali. Szkoda pieniędzy i nerwów.

Zostaw opinię o Z.P.H.U. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.H.U.