Decathlon

Lublin

Opinie o Decathlon

qazxsw

Często ludzie piszą, że zatrudniają osoby nie wyszkolone na sprzedawców i dlatego takie niskie zarobki. Że super atomsfera, że zajefajne benefity, nie ważne z którym kierownikiem będziesz rozmawiał odniesiesz wrażenie że fajny gość, bo w większości tak. Ale rozkazy zazwyczaj idąz góry, jeśli nie jesteś już potrzebny no to po prostu nie dostajesz nowej umowy. Jednak nie wszyscy przychodzą tu nie "wyszkoleni" jest pewna grupa pracowników która musi mieć umiejętności, wiedzę, doświadczenie i ich też się nie ceni. Kierownik widzi tylko czubek swojego nosa, mówi jaką Ci przysługę zrobił że zostałeś zatrudniony, a twoje przysługi czyli dodatkowe zajęcia idą na konto kierownika. I gdy Ty zdecydujesz się zrezygnować to zaczyna się znowu gadanie, jakiej to przysługi Ci nie zrobili Ty niewdzięczniku.

rew

no takie stanowiska kierownicze to zawsze sa oplacalne..przeciez tak samo duzo mozna zarobic pod waunkiem ze sie ma odpwiednei wyksztalcneue i doswiadcznie

nie bez powodu

Witam. Niestety nie zgodzę się z tym co napisałeś, nie masz racji. Jeszcze nikogo nie zwolnili bez powodu. Mogli nie przedłużyć umowy, ale też nie jest to na tej jak napisałeś, zawsze jest jakiś powód!!! I napewno kierownik o tym informuje taką osobę. Jak ktoś jest dobrym pracownikiem to zostaje a jak ktoś się nie przykłada to odpada...

a

Chciałabym uświadomić wszystkich jak wygląda praca w Decathlon lublin..... niestety nikomu nie polecam, jeśli już nawet zostaniesz zatrudniony to popracujesz tam max. 9 miesięcy i to przy dobrych układach............... umowę dają na 3 miesiące a przy czwartym jej przedłużeniu musi być na czas nie określony więc napewno Cię zwolnia zresztą jak to już zrobili z całym personelem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po to żeby nie wiązać się z tobą na dłużej, przy zwolnieniu ( co jest najbardziej żałosne) napewno nie dowiesz się dlaczego tak naprawdę Cię zwolnili, przykład: zimą zwolnili chłopaka z działu, który pracował tam kilka miesięcy mówiąc mu- jesteś świetnym pracownikiem, doprowadziłeś dział do porządku napewno sprawdzisz się na lepszym stanowisku ale nie u nas ;/;/;/ dziękujemy

Zostaw opinię o Decathlon - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decathlon