MCZ PRO MEDICA

Opinie o MCZ PRO MEDICA

logos

Jeżeli chodzi o "pogotowie" w szpitalu to jest to dno już któryś raz z kolei zmuszony byłem skorzystać z ich usług i albo nie mają zielonego pojęcia o leczeniu i diagnozowaniu albo strugają wariatów i zbywają pacjentów . Przykład w ubiegłym roku starszy lekarz ledwo chodzący na zapalenie płuc ( stwierdzone na drugi dzien po wizycie na tzw. pogotowiu ) każe pielęgniarce zrobić zastrzyk z ketonalu , przykład następny z tego tygodnia "lekarz" Marcin I. na ostre zapalenie oskrzeli ( stwierdzone u LEKARZA następnego dnia ) każe z szyderczym uśmiechem jeść czosnek i pić syrop z malin kupić sobie GRYPEX . DNO a nie pomoc lecznicza na tym tzw. pogotowiu !!!!!!!

rrrrr33

( usunięte przez administratora )i dyskutują na niewiadomo jakie tematy, ploteczki sroteczki a ludzie czekają i kasa z konta leci...;/ powinni wypieprzyć takie na zbity pysk ! Chodzi oczywiście o recepcje.

Zostaw opinię o MCZ PRO MEDICA - Ełk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCZ PRO MEDICA