Communication One Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Communication One Consulting Sp. z o.o.

kaja

faktycznie jest w tym torche prawdy, ale jednak na start taka firma jest idealna moim zdaniem, o bo w jakieś innej firmie zarobi sie nawet te 10 zł, ale na umowe o prace, tam są już zupełnie inne warunki, a jak ktoś nie jest studentem, to już w ogóle nie miałby żadnych szans u nich, a tak to chociaż doświadczenie bedzie.

Communication One Consulting Sp. z o.o to Call Cen

Communication One Consulting Sp. z o.o jest filią Call Center Poland S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 11 zgodnie z poniższym ogłoszeniem o prace z 10.08.2015 pracuj.pl. COMMUNICATION ONE CONSULTING SP Z O O, ul. Marynarska 11, 02-674 daje następujące stawki płacowe: 8 , 9 , 10 ZŁOTYCH BRUTTO PODSTAWY/1h pracy na umowę-zlecenie , TELEMARKETING. Communication One Consulting Sp. z o. o./ Call Center Poland S.A. Communication One Consulting Sp. z o.o. to wiodąca firma dostarczająca usługi Business Process Outsourcing w zakresie obsługi klienta i sprzedaży przez call center. Aktualnie poszukujemy do naszego Działu Multilingual kandydatów na stanowisko: Konsultant Infolinii z biegłą znajomością języka niemieckiego Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Numer referencyjny: MULTI/08/15 Opis stanowiska: Obsługa połączeń przychodzących na projekcie niemieckojęzycznym Odpowiadanie na zapytania Klienta zgodnie z procedurami Prowadzenie korespondencji e-mailowej Wymagania: Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny) Znajomość środowiska Windows Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne Miła barwa głosu i dobra dykcja Kreatywność i pozytywne nastawienie Doświadczenie w pracy na stanowisku Konsultanta Telefonicznego będzie mile widziane Oferujemy: Zatrudnienie w młodym kreatywnym zespole profesjonalistów Możliwości dalszego rozwoju zawodowego Ciekawą, pełną wyzwań pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Call Center Poland S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Call Center Poland S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Znasz dobrze firmę Communication One Consulting Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o Communication One Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Communication One Consulting Sp. z o.o.