F.H Beata Mielecka

Opinie o F.H Beata Mielecka

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w F.H Beata Mielecka? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

tango

maciek, firma nie jest duża dlatego nie ma wiele informacji na uch temat. Z tego co mi wiadomo śmiało u nich można zarobić koło 2 tyś

ja

firma nie istnieje od 2011 roku.

ja

jest super!

Zostaw opinię o F.H Beata Mielecka - Sanok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H Beata Mielecka