Opinie o Abimex Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Abimex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Abimex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abimex Sp. z o.o. w Łódź

Antoni Nowy wpis

Widzę, że opinie co do warunków pracy w firmie są podzielone. To jak tam jest naprawdę, bo nie ma żadnych aktualnych wpisów, a zależałoby mi na pracy w dobrej atmosferze. Można dogadać się z kierownikiem? Nikt się nie konfliktuje?

pracownik Nowy wpis
@Antoni

Atmosfera w porządku jak się pilnuje swoich spraw i swojej pracy.

zadowolony

Wystarczy popatrzeć w internecie gdzie firma zbiera dobre opinie pod każdym względem, ja polecam prace.

nick
@zadowolony

czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Czemu polecasz pracę? Który dział jest szczególnie godny uwagi?

nick
@zadowolony

Czy mógłbyś odwołać się do konkretnych miejsc w internecie, gdzie pracownicy rekomendują współpracę z pracodawcą Abimex, bo rozumiem, że raczej nie jest to go work? Zależy mi na obiektywnej odpowiedzi. Dziękuję

Tarcza antykryzysowa Nowy wpis
@zadowolony

Serio, coś Ty z biura, że takie bzdury piszesz. No Tak w biurze się (usunięte przez administratora) robi, tylko wystawia opinie, która moja się z prawdą.

Mm Nowy wpis
@zadowolony

Może warto napisać, jak dostali kasę z tarczy antykryzysowej, a pracownikom na czas pensji nie wypłacali. Jak stosują mobbing. Już raz przegrali w sądzie. Zaraz będzie kolejny raz.

Zibi

Słyszał ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Sporo dobrego słyszałem.

Nie Istotne kto głos neutralny

praca jak na start bdb, od pon. - pt bez weekendów, przy odrobinie szczęścia i chęci można jakąś wiedzę wyciągnąć dla swojej dalszej kariery, atmosfera średnia porównując to z perspektywy czasu, zarobki tak samo wiem, że jak na łódzkie warunki są tu niskie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abimex Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy.
dawid 11

Firma piekło, lepiej zamiatać ulice niż tam pracować.

Ja też dawid
@dawid 11

Polecam !!! Świetna firma, miła atmosfera, zgrany zespół, szczególnie w dziale produkcji!

obcy
@Ja też dawid

Tak świetna ,że ludzie się zwalniają mają dość .

rusek

A mnie ledwie zatrudnili to juz uje zwolnili.Dobrze ze tez sie nie posralem.Pozdrawiam tych na produkcji.Nigdy wiecej.

kapucynka

Niech tyraja i ida w dal.Chodza po tym zakladzie jak po kolchozie.Bardziej pasuja do dojenia krow.Szczena po 20 dziennie doila.Paskudy jedne.

admin

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie Abimex Sp. z o.o.? Napisz swoją opinię!

@admin

Firma bez perspektyw .Powiem tak -zarobki żenada.Chyba ze wcześniej pracowałeś przy krowach lub odśnierzaniu.A praca do lekkich nie nalezy.Warunki pracy kiepskie.Nie polecam.

Mojżesz

Pracy nie polecam nikomu, sam szukam już od dłuższego czasu innej pracy. Praca zła jest, ale atmosfera jaką tworzą ludzie w firmie tragedia. Tylko patrzeć jak ludzie zaczną rezygnować z pracy, paru już szuka i czeka na odpowiedni moment...jak rozmawiam z innymi pracownikami to gotowi są iść gdzie innej

Zostaw merytoryczną opinię o Abimex Sp. z o.o. - Łódź

Abimex Sp. z o.o.