Peek&Cloppenburg Sp.z o.o.

Toruń

Peek&Cloppenburg Sp.z o.o.

Opinie o Peek&Cloppenburg Sp.z o.o.

svk

dramat, zero szacunku dla ludzi, tylko wynik, wynik wynik. Tolerowany jedynie brak sprzeciwu, brak rodziny, a najlepiej brak urlopu i wolnego. Zmiany 10 godzinne, masa nadgodzin nawet dla półetatowców, awans na pełny etat graniczy z cudem. Kiedyś dobra firma, obecnie ciągnie na dno. Wieczne poszukiwania tanich pracowników, a starych się wyrzuca żeby za dużo nie zarabiali.

Co sądzisz o firmie Peek&Cloppenburg Sp.z o.o.? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Peek&Cloppenburg Sp.z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peek&Cloppenburg Sp.z o.o.