Opinie o BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna w Knurów

BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna
counter
3 18 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna?

M.G Nowy wpis

@Jonasz. A czy przyszli pracownicy nie powinni wiedzieć że mają doczynienia z naciągaczem i oszustem skoro mnie (usunięte przez administratora) swoich klientów to i pracowników może naciągnąć !!! Miesiąc przepracuje taka osoba i jaka wiarygodność że będzie wypłata panie Januszu skoro (usunięte przez administratora) klientów to i może również pracowników...

Jonasz Nowy wpis

@M.G Takie uwagi to tylko do firmy a nie na forum pracowniczym, chyba że to konkurencja?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 449 dni.

Jaki dress code obowiązuje w BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

jasiek

chyba naparwde mają u ncih dobry sprzęt z tego co widze.

obserwator

Od czterech lat klepiesz głupawe wpisy jak ten troll.Nie jesteś niezadowolonym klientem, tylko bardzo sfrustrowanym nieudacznikiem życiowym Piotrusiu P.Nie szkoda ci czasu na takie głupoty?Zajął byś się czymś pożytecznym -to przyniesie ci więcej satysfakcji niż infantylne i desperackie klepanie w klawiaturę.

klient

Za każdym razem, gdy pojawiają się nowe opinie są one kasowane z portalu. Chyba właściciele boją się o reputację. I jest o co się bać. Wenacjuszku i ty Pani Sztuczna nie kasujcie komentarzy, niech ludzie dowiedzą się jak jest naprawdę, jakie mierne usługi macie. Początki działalności były super. Naprawdę wysoki poziom a teraz? Porażka. Im więcej kasy macie tym bardziej wam bije do głowy. Ja osobiście po raz ostatni oddałem Wam auto do prania, gdyż nie potraficie dobrze tego zrobić. Acha. Za każdym razem gdy zniknie komentarz pojawi się dziesięć następnych. I fajny filmik jest w sieci jak wylewacie szambo z myjni do rowu.

loop

Odmieńmy poprawnie:my-sprzedajemy.wy-sprzedajecie,oni-sprzedają głąbie!Poważne braki z zakresu nauki pierwszych trzech klas szkoły podstawowej,ale dobrze że przynajmniej potrafisz pisać.

Turysta

Ta firma to porażka. Handlują oponami przeznaczonymi do utylizacji na terenie niemiec a tu sprzedawają jako bardzo dobre używki. A dbałość o środowisko przez wypompowywanie ścieków z myjni do pobliskiego rowu. Powinni zapłacić karę za zanieczyszczanie środowiska ale pan Wenacjusz chwalił się, że ma znajomości i jest nie do ruszenia.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna - Knurów

BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna