BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna

Knurów

Opinie o BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna

jasiek
użytkownik zarejestrowany

chyba naparwde mają u ncih dobry sprzęt z tego co widze.

obserwator

Od czterech lat klepiesz głupawe wpisy jak ten troll.Nie jesteś niezadowolonym klientem, tylko bardzo sfrustrowanym nieudacznikiem życiowym Piotrusiu P.Nie szkoda ci czasu na takie głupoty?Zajął byś się czymś pożytecznym -to przyniesie ci więcej satysfakcji niż infantylne i desperackie klepanie w klawiaturę.

klient

Za każdym razem, gdy pojawiają się nowe opinie są one kasowane z portalu. Chyba właściciele boją się o reputację. I jest o co się bać. Wenacjuszku i ty Pani Sztuczna nie kasujcie komentarzy, niech ludzie dowiedzą się jak jest naprawdę, jakie mierne usługi macie. Początki działalności były super. Naprawdę wysoki poziom a teraz? Porażka. Im więcej kasy macie tym bardziej wam bije do głowy. Ja osobiście po raz ostatni oddałem Wam auto do prania, gdyż nie potraficie dobrze tego zrobić. Acha. Za każdym razem gdy zniknie komentarz pojawi się dziesięć następnych. I fajny filmik jest w sieci jak wylewacie szambo z myjni do rowu.

loop

Odmieńmy poprawnie:my-sprzedajemy.wy-sprzedajecie,oni-sprzedają głąbie!Poważne braki z zakresu nauki pierwszych trzech klas szkoły podstawowej,ale dobrze że przynajmniej potrafisz pisać.

Turysta

Ta firma to porażka. Handlują oponami przeznaczonymi do utylizacji na terenie niemiec a tu sprzedawają jako bardzo dobre używki. A dbałość o środowisko przez wypompowywanie ścieków z myjni do pobliskiego rowu. Powinni zapłacić karę za zanieczyszczanie środowiska ale pan Wenacjusz chwalił się, że ma znajomości i jest nie do ruszenia.

Zostaw opinię o BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDPOL F.H.U. Serwis ogumienia, myjnia ręczna