marczenko k.r.sp.j

Wrocław

Opinie o marczenko k.r.sp.j

tu tez ja

No to już po gazeli robaczki, szkoda zwierzęcia :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,66450,0,0

NagrodyFirma Marczenko już trzykrotnie została zaliczona do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Nagrodę przyznaje kapituła, której członkiem jest między innymi dziennik ?Puls Biznesu?, a audytorem wyników finansowych firma ?Coface Poland?. Najistotniejsze cechy laureatów nagrody to: nieskazitelna reputacja i uczciwość wobec kontrahentów oraz pracowników.

Zostaw opinię o marczenko k.r.sp.j - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marczenko k.r.sp.j