Nowsad-Metal

Toruń

Opinie o Nowsad-Metal

Piotr

Od zmiany właściciela w 2014, dużo się zmieniło. Przede wszystkim tak jak pisał poprzednik składki są odprowadzane od 100% zarobków i są to umowy o pracę. Dojazdy na budowę w delegacji są zapewnione, pracownicy dojeżdzają busami. Diety na wyjeździe są także płacone. Co do kierownika wspomnianego wyżej, jest to człowiek, od którego dużo można się nauczyć, bo robi w tym fachu od ponad 40 lat, a to że trzyma ludzi krótko i nie daje sobie wejść na głowę to akurat dobrze, bo tam gdzie jest tam jest wszystko dopięte na ostatni guzik.

Piotr

nie polecam

Ze wszystkim się zgodzę. Dodam jeszcze w jakich warunkach się w tej "firmie" pracuje. Nie ma gdzie się "zgruzować" :-) ani umyć. Posiłki spożywa się w kontenerze z namiastką narzędzi bo z 1 wiertarka bez wiertała to na co oni sie porywaja. A żeby np. kupić 1 wiertło potrzebuja 2tyg, a ty się martw. Jak mowią masz łeb i h... to kombinuj. A jak chcesz kamizelke odblaskowa (wymog bhp) to kierownik powie ci, ze masz w samochodzie. Dobre nie?!!!

Firma która się opisuje w internecie ze posiadają 100-osobową brygadę inżynierską i wykonawczą ( z tego kilkunastu rolników za których nie muszą opłacać składek) dobre sobie, 100 osob to tam nigdy nie pracowało, kręcą jak mogą nie ma ani środków czystości! ani dojazdów ani zwrotów za paliwo ani obiadów a opisują się jacy to oni nie są że za granice wyjeżdżają hahahhaha dobre żarty, prace w tej firmie za kierownika Jarząbkowskiego można uznać za mobbing non stop odzywki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo cie zwolnię, a ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co?? itp

Monter
@pracownik 07.10.2010 13:21

Kolego ja pracuje już tam 4 rok i jestem bardzo zadowolony, pieniądze są bardzo dobre w porównaniu z konkurencją i przede wszystkim na czas i nie ma żadnych śmieciowek, wszystko 100% legalnie, a co do kierownika to lepiej przy takim czegoś się nauczyć niż tylko marudzić bo przeklnął czy coś, chyba że z góry byłeś nastawiony na to żeby wystawić kiepska opinię.

Zostaw opinię o Nowsad-Metal - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowsad-Metal