faurencia jelcz laskowice

Jelcz laskowice

Opinie o faurencia jelcz laskowice

kuuba
użytkownik zarejestrowany

nie ma do nich obecnie w internecie ofert pracy niestety.

Obserwuje firmę od kilku dni i juz stwierdzam ze wykorzystuja ludzi na maxa, zmuszaja do pracy po 12h slowami jak sie nie podoba to do widzenia, sa to slowa kier.kurka i to wszystko za 1300 zł Skandal !!!

pracownik zakładu

Jak mają problem na produkcji to prowadzą rekrutacje na stanowisko i zapraszają śmiałków, którzy ów problem mają rozwiązać pod pretekstem zatrudnienia w zakładzie- pomysłodawcą takiej rekrutacji jest jest (usuniete przez moderatora)

Michał

tam nie ma fachowców tylko partacze kierownicy nie mają zielonego pojęcia jak się pracuje na produkcji, w systemie 3 zmianowym jedyne co potrafią to spać szkoda czasu na takie śmieci nie polecam

Zostaw opinię o faurencia jelcz laskowice - Jelcz laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie faurencia jelcz laskowice