„Health Date Management” Sp. z o.o.

Opinie o „Health Date Management” Sp. z o.o.

Kalisty

Praca na zlecenie i tylko tak, ile lat mozna pracowac na zlecenie??? Żenada!!!!!! To prawda ze sie rozpada!!! Call Center nie funkcjonuje od kilku miesiecy!!!! Tylko baza danych ledwo zipie... Raz pracca jest a raz jej nie ma, ja tak przynajmniej mialem, dzwonili zeby przyjs na 2 dni w miesiacu a potem znowu przestuj, tragedia po prostu!!! Dlugo sie nie utrzymaja na rynku! Omijajcie z daleka!!!!

anonim007

Firma krzak! Rozpada sie powoli... Robia z czlowiekiem co chca! traktuja jak smiecia, atmosfera jak w przedszkolu! Zero perspektyw na przyszlosc nie polecam!

Zostaw opinię o „Health Date Management” Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Health Date Management” Sp. z o.o.