PERFUMERIA ,,SUNNY

Tychy

Opinie o PERFUMERIA ,,SUNNY

Weronika

Witam, jestem bardzo zadowoloną klientką tej perfumerii, ale również jestem zainteresowana współpracą z nimi więc postanowiłam aplikować :) mam nadzieję, że się uda :)

KingKong

B.Dobre perfumy, dobra lokalizacja, a co najważniejsze - dziewczyny zatrudnione w perfumerii wiedzą co sprzedają i są b.miłe. Pozdrawiam. Oby więcej takich sklepów! :-)

Ola

Najlepsza Perfumeria jaka znam :):):) A ludzi trzeba szanować :)

basia-art1@wp.pl

Perfumeria z czasów PRL. O godz. 18:00 człowieka wywalają. Jak to jest możliwe,że ten sklep jeszcze prosperuje?

ANIELCIA

super perfumeria,szkoda że nie ma online,niestety niemieszkam już w tychach.

Zostaw opinię o PERFUMERIA ,,SUNNY - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERFUMERIA ,,SUNNY