AMMER ZEITARBEIT GMBH

Toruń

Opinie o AMMER ZEITARBEIT GMBH

mak29

banda buraków na czele z [usunięte przez moderatora],zarobki są mniejsze jak obiecują 1300 a w rzeczywistości wychodzi 1000euro za takie zarobki pracują tam alkoholicy i paproki z opola warunki mieszkania to istna stajnia dla koni jes to z najniższym standardem jako niemiecki pracodawca nikomu niepolecam tej firmy jako posrednictwo pracy pracowałem tam prawie rok czasu to wiem co pisze jak ktoś lubi wrarzenia to polecam tylko tom firme

Zostaw opinię o AMMER ZEITARBEIT GMBH - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMMER ZEITARBEIT GMBH