ACS of Poland

Zabierzów

Opinie o ACS of Poland

karko

w firmie dobrze się dzieje, z tego co wiem to ruszyły ostatnio nawet jakieś nowe rekrutacje i można się do nich zgłaszać bezpośrednio w siedzibie firmy w zabierzowie, myślę, że można liczyć na zatrudnienie od zaraz

acs

KOMPLETNA PORAZKA

Fajna firma ma, ja bylam na projekcie F&A mili ludzie ale duzo pracy, gorzej z organizacja... nie ma informatyka jakis helpdesk w Indiach, kadrowa jest nie mila, i kazdy robi to co chce, wynagrodzenie adekwatne do obowiazkow

Zostaw opinię o ACS of Poland - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACS of Poland