Biuro Pośrednictwa d.s. Nieruchomości "Stradom"

Kraków

Opinie o Biuro Pośrednictwa d.s. Nieruchomości "Stradom"

zniesmaczona

Oszuści. Kilka miesięcy zapierdzielania. A jak zadzwonił klient ze chce kupić mieszkanie które było pod moja pieczą to nawet nie pozwolili mi jechać na spotkanie. Potem bezczelnie powiedzieli że sprzedane komuś innemu. Ostatniej wypłaty nie dostałam a usłyszałam że "jestem niewdzięczna a za możliwość pracy w ich firmie powinnam na kolanach klęczeć pod stołem". Do dziś pamiętam te słowa chociaż minęło kilka lat...

Mody

Odradzam! O-D-R-A-D-Z-A-M!!!

Ania A.

Miałam przyjemność poznać tego szefa nerwusa. Też obiecywał gruszki na wierzbie, ale na szczęście wyczułam go po dwóch dniach i zrezygnowałam. Czuć od niego nieszczerość na kilometr

oszukany były pracownik

Janusz Hejnar i jego ta firemka nieruchomości to jedno wielkie nieporozumienie, nie polecam nikomu wchodzić z tą szajką w układy, nie daje umowy na pracę, okrada ludzi z uczciwie zarobionych pieniędzy, nie wywiązuje się z ustaleń i obietnic. Ludzie, omijajcie ich z daleka. Załatwią wam kredyt na kupno mieszkania, tylko po to żeby zarobić, a was w długi wpędzić.

Szef to (usunięte przez moderatora) który kłamie od początku wiele obiecuje a nie spełnia obietnic, nie daje umowy a przy wypłacie stwarza problemy! Najgorszy pracodawca jaki może być po prostu (usunięte przez moderatora). Nic dodać nic ująć, szczerze nie polecam stracony czas. Każda praca i wszędzie tylko nie tam!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Biuro Pośrednictwa d.s. Nieruchomości "Stradom" - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Pośrednictwa d.s. Nieruchomości "Stradom"