CENTROMED

Gdańsk

Opinie o CENTROMED

poldek
użytkownik zarejestrowany

no tak przecież cały czas pracują w branży jednak.

Andre

Pracowalem w Estoni przez ta agencje w 2006r u pracodawcy Work -power w fabryce szkla w Kose2 za 3 euro na godz podatek musialem zaplacic w kraju Work-Power agencja Finska ok tylko slabe wynagrodzenie

ccccccccc
@Andre 01.06.2013, 21:37

pojechałeś do estonii pracować za 3 euro? hahahahahhahahah. idź lepiej rzuć się z mostu robaku...

andrzej

witam możesz bardziej okreslic dlaczego placiles podatek w belgi i polsce czy przekroczyles 181 dni

prawda

niedowiarków odsyłam do forum Stemico opinie strona 14..... Dowiecie się więcej jak się robi Polaków nie znających przepisów i łapiących się wszelkiej pracy by utrzymać rodzinę a OSZUKANYCH przez Pseudo PRACODAWCÓW!!!! ZAPRASZAM!!! Zaznaczam że Norwegia jest na takich samych prawach podatkowych jak Unia Europejska,gdyby KTOŚ chciał Wam robić wodęz mózgu!!!!!!

prawda

Uważajcie na tą 'firmę' Oferuje zatrudnienie w Belgi na Polskiej działalności gospodarczej!!! Panie w biurze twierdzą że wszelkie opłaty uiszcza się w Polsce tzn.podatek bo Zus to sprawa normalna!!! Ale tak nie jest!!! Pracując za granicą trzeba podatek zapłacić za granicą!!! a w Polsce oczywiście trzeba rozliczyć się z podatku ale jest on zerowy ,bowiem usługę wykonuje się po za granicami kraju w którym prowadzi się działalność!!! Nie dajcie się nabić w butelkę firma was tam zarejestruje jako pracowników inaczej sama musiałaby mieć zarejestrowaną firmę w Belgi czy Hiszpani tam dokąd prowadzi rekrutację!!! TAKŻE JAWNY PRZEKRĘT!!! Później będziecie musieli podaek i tak zapłacić w Belgi i niema się zmiłuj!!!!

golf

Słowa kojarzące się z tą firmą to (solidna, uczciwa Atmosfera i ludzie tam pracujący są OKI Najbardziej w tej firmie podobało mi się:pełna informacja o pracy;

Zostaw opinię o CENTROMED - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTROMED