Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Tobi

Po co znowu kraść mydło?

true

Każdy nierób i ślimok z wybujałym ego utrzymywany przez mamusię powie, że praca w Electroluxie jest zła. Jak się komuś nie chce robić i myśli, że tu będzie piknik to niech nawet nie przychodzi. Kto chce i lubi pracować to raczej narzekać nie będzie.

Bezimienny

Na 103 na pewno norma idzie w górę .

sez

Obecnie trwają intensywne prace remontowe na kilku liniach, przed zbliżającym się wysokim sezonem. Plan wyższy jak w ostatnim sezonie, czyli praca na 3 zmiany.Ciekawe czy podniosą normę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
nowy

Lakiernie to szerokim łukiem omijajcie pracowałem i nie polecam nikomu

lola

zmiany zaczynaja sie otwierac od 4 lipca

e
@lola

Dziękuję za konkretną informację.

gosc

na 4 zmiany juz robimy ukraincy robia 200 sztuk i 100 chinczykow

elo

Robią już Ukraińcy? Czy linie robią już na 2 zmiany?

Swoje cv jako monter trzeba było zostawic u ochrony czy w jakiś inny sposób?

Swoje cv jako monter na linie trzeba było zostawic w ochronie?czy jakoś inaczej dostarczyć.

akma
@Adam

Przy bramie jest skrzynka, do której wrzucasz CV. Możesz też wysłać maila na adres rekrutacja.siewierz@electrolux.com

;)

Tylko kiedy?

;)

Wie ktoś coś na temat sezonu??

s
@;)

ruszamy :D

aaaaa

Co chcesz od 101 ???

TinTin

Eh niestety nie da rady próbowałem Termin na 2080 więc przykro mi

TinTin

Wpadła kobita pozmiatała gości i wszystko w tym temacie Polać jej :)

TinTin2
@TinTin

TinTin powinienes leczyc sie psychiatrycznie chyba ze pracujesz na 101 to juz nie musisz

Bezimienny

Oj coś czuję, że będziemy musieli się zapoznać w sezonie :)

Laska

Meksyk pracujesz tam albo wracasz na sezon? Z gory zapytam po co? Jak sie chce pracowac to sie wszedzie bedzie pracowalo. Mam 20 lat i czytam to forum od prawie roku, najglupsze jest to ze wypowiadaja sie tu ludzie starsi ode mnie a wgl nie maja pojecia o pracy tylko narzekaja. Po co tam pracowaliscie do konca sezonu zamiast sie zwolnic skoro Wam nie pasuje? Po co chodzicie wszyscy na kolejne sezony i czepiacie sie ludzi zamiast robic swoje? Po co wgl jest to forum? Do obrazania ludzi czy dla informacji dla innych ludzi..? Zycze wszystkim niezyczliwym zeby wymazali z pamieci firme electrolux i wiecej tam nie wrocili.

Meksyk
@Laska

Pewnie że nie wracam, bo jak wspomniałaś, nie ma po co. ;-) Mam większą ambicję.

Jaki jest tam adres e-mail

mail
@Adam

rekrutacja.siewierz@electrolux.com

gosc

Nooo też mi wyzysk . Robota mało męcząca po 8 h , 5 dni w tygodniu , umowa o prace.. No nic tylko uciekac -.-

Meksyk
@gosc

Taa tak to sobie tłumacz sobót już się nie pamięta szczególnie tych do odebrania, polowania na premię przed świętami, wypisywania urlopu tak jak zakład chce a nie pracownik, różnice w wypłatach mimo że wszyscy pracują tak samo itp nie wspominając o układach jakie są, co wyszło w ostatnim sezonie. Kto ma rozum to wie, że człowiek tam jest nikim dla góry, mimo iż odwala całą robotę w tym.

Racja

@soprano ma rację, jak ktoś się nie chce zrazić, niech od razu idzie na linię.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland