Insee Sp.z o.o.

Opinie o Insee Sp.z o.o.

Ania

Z tego co widzę, warunki mają bardzo przystępne, a o doświadczenie się nie boje bo mam kilkuletnie. Opinie o firmie też są całkiem dobre więc chyba grzechem by było nie wysłać do nich CV. Przynajmniej spróbuje :)

natalia

tak, jest teraz rekrutacja na stanowisko asystentki :) jak ktoś szuka fajnej, rozwijającej pracy to myślę, że warto spróbować, złożyć CV i chociaż pogadać i przekonać się, czy to praca dla Ciebie :)

natalia

Praca w InSee to nastawienie na ciągły rozwój, więc osoby poszukujące pracy z perspektywami, gdzie mogłyby się rozwinąć zawodowo mogą znaleźć tu "swoje miejsce". Firma nie jest podzielona na my-oni i każdy, kto będzie chciał dołożyć tu swoją cegiełkę będzie mile widziany. Pensja jest zgodna z moimi oczekiwaniami, do tego dochodzi pakiet prywatnej opieki medycznej, płatne nadgodziny i płatny urlop. I ludzie. Bo to ludzie tworzą to miejsce wyjątkowym. Zaczynając od współpracowników, którzy, no dobra, czasem zostawią na półce w lodówce dwutygodniowy rosół, kończąc na całym zarządzie, który (co nie jest takie oczywiste w dzisiejszym świecie) traktuje ludzi, tak po prostu - po ludzku. Ze zrozumieniem, szacunkiem i przyjaznym podejściem. Bardzo stawiają na rodzinną atmosferę i to im się sprawdza, bo w dotychczasowej "karierze zawodowej" nie spotkałam tak fantastycznego, zgranego zespołu. I jestem mega dumna, że mogę być jego częścią :) Świetną okazją do integracji są firmowe wypady na piwo, kręgle i więcej piwa. Raz w roku, latem, organizowany jest też wspólny, kilkudniowy wyjazd integracyjny. Co warto zaznaczyć, na wszystkich wypadach bardzo mile widziane są osoby towarzyszące. Mega fajne biuro (domek jednorodzinny), znajduje się w wygodnej lokalizacji. Może czasami trochę ciężej znaleźć miejsce parkingowe. W zeszłe święta zespołowi "podarowano" playroom z wygodną kanapą, stołem do piłkarzyków i playstation. Sprzęt, na którym się pracuje jest nowy, krzesła wygodne a latem chłodzi nas klima. Jest fajnie! I wspominałam, że ludzie są cudowni? :)

anonim - 2010-03-22 12:24:33 Dobre warunki socjalne, miÅ�a atmosfera, wynagrodzenie zawsze na czas.Å»eby jeszcze usunÄ�Ä� wrednÄ� [usunięte przez moderatora]- praca byÅ�aby idealna. Nie polecam - rzetelna firma powinna mieć świadomość tego, że pracownicy są jej wizytówką. Najwyraźniej brak jej w szeregach firmy skoro niektóre pracownice wyglądają jakby pomyliły środowisko latarnicze z biurowym... no chyba, że firma kwapi się też innymi usługami...

Dobre warunki socjalne, miÅ�a atmosfera, wynagrodzenie zawsze na czas.Å»eby jeszcze usunÄ�Ä� wrednÄ�[usunięte przez moderatora]- praca byÅ�aby idealna.

Zostaw opinię o Insee Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insee Sp.z o.o.