E.G.O

Łódź

Opinie o E.G.O

Pracuje w firmie drugi dzień (jako pracownik tymczasowy)i mnie się podoba.Stołówka bardzo czysta i ludzie bardzo życzliwi.Jak czytam te wcześniejsze opinie to nie zgodzę się z tym co piszecie.Do pracy idzie się pracować a nie szukać przyjaciół.Trzeba być sobą,zająć się pracą a nie plotami.

ktoś

Pracownicy zatrudniani przez agencję są traktowani w firmie EGO jak śmieci,jeżeli się znudziłeś to wynocha bez słowa informacji za co i dlaczego niktórzy po tygodiu pracy ,niektórzy po 3 m-cach.Ogólnie jest nie ciekawie praca na sezon ,nie polecam .

Zostaw opinię o E.G.O - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.G.O