IDYKPOL

Olsztyn

Opinie o IDYKPOL

ZERO

Moja opinia na temat pracowników Indypolu znikneła ,ciekawa jestem komu przeszkadzała.Ale to prawda boli.Jak się czujecie Plotkarki,dalej mielicie swoimi ozorami.Pracuję i się dziwię skąd KA bierze taką moc że. do czego się nie dotknie ,to popierdoli.A gęba szczeka,ale maske nosi przyzwoicie.NA DZIELENIU pracowac to istny horror,za byle co zabierają premię [usunięte przez moderatora].Nie ważne że sami kiedyś tak samo [usunięte przez moderatora],teraz obrośli.A pensja stoi.

Zostaw opinię o IDYKPOL - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDYKPOL