Ekoland, Rem-Hut, Bosman Foods

Tarnowskie Góry

Opinie o Ekoland, Rem-Hut, Bosman Foods

nai

ale po czym poznać ten brak szacunku do pracownika? no i podobno sa benefity w firmie a na pewno na stanowisku jako Asystent Spedytora Drogowego. No i chyba też na tym jedzeniu też całkiem sporo zarabiają jednak, no ale zawsze opłaca się chociaż dorobić.

Popieram przedmówców. Najgorsze miejsce!

nowy

Nie polecam pracy w tym kołchozie [usunięte przez moderatora] płaca minimalna, zmuszają do pracy w nadgodzinach [usunięte przez moderatora] .Pracownicy muszą pracować w swoiej odzieży.ŻERUJĄ na pracownikach z grupą inwalidzką bo mają dopłaty,

eko wyzysk

przychylam się do opinii - [usunięte przez moderatora] niemiła atmosfera, płaca minimalna ogólnie beznadzieja.

Przestrzegam wszystkich przed pracą w tym kołchozie pracy. Obowiązków jest mnóstwo. Na początek płaca minimalna. [usunięte przez moderatora] zmuszają do pracy po godzinach. O [usunięte przez moderatora] . W dodatku zarząd straszy pozywaniem własnych pracowników do sądu w przypadku jakichkolwiek błędów. Umawiają się z pracownikami na wypłaty w delegacjach a potem ich nie wypłacają.

Zostaw opinię o Ekoland, Rem-Hut, Bosman Foods - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoland, Rem-Hut, Bosman Foods