DOM Wczasowy KONTAKT w WIŚLE

Wisła

Opinie o DOM Wczasowy KONTAKT w WIŚLE

wiwien

Po pobycie w tym hotelu a teraz przeczytaniu opinii wszystko rozumiem.. Nie dziwię się, ze brudno, jedzenie byle jakie.. Po krótkiej rozmowie na ten temat młodą kelnerką, pokojówką - nie wiem okazało się, że właściciel nie wypłaca pracownikom pensji, otrzymują jakieś śmieciowe zaliczki i tak od kilku zł.do następnych. Jak można w XXIw. prowadzić w taki sposób lokal, udostępniać go innym do użytku i narażać na utratę zdrowia, jak można wyzyskiwać ludzi-pracowników jak murzynów, w jakim kraju żyjemy ?? Sprawę zgłaszam do PIP i PIS bo to jakieś nieporozumienie. Oszustwa i niewypłacalność wobec pracowników, wyłudzanie pieniędzy od przyjezdnych obiecankami gruszek na wierzbie !

Dzisiaj znowu natrafiłam na ogłoszenie w portalu GRATKA-PRACA że znowu potrzebują do pracy biurowej i marketingu w Domu Wczasowym KONTAKT w Wiśle.Straszna rotacja tam jest na te stanowisko-ilu ludzi już tam się przewinęło każdy tam pracuje dwa tygodnie-góra miesiąc za najniższą pensje(wypłacaną w ratach)-są obiecanki na początku że można dużo zarobić ale to nieprawda,szef cały czas mówi że jest ciężko z kasą i.t.p.Otrzymanie umowy o pracę też jest wątpliwe.NIE POLECAM

Zostaw opinię o DOM Wczasowy KONTAKT w WIŚLE - Wisła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM Wczasowy KONTAKT w WIŚLE