Dendrol Projekt / Zakład Zadrzewiania Chirurgii i Pielęgnacji Drzew

Wrocław

Opinie o Dendrol Projekt / Zakład Zadrzewiania Chirurgii i Pielęgnacji Drzew

rama

kinga' ma rację, ja również sprawdzałąm stronę interetową firmy i widzę, że istnieją od 2002 roku i pracuja w niej specjaliscici z dziedziny krajobrazu i kształtowania zieleni oraz ogrodnicy i technicy z branży scisle zwiazanych z projektowaniem i pielegnacją terenów zielonych.

archkraj

Ale ta Firma z tego co wiem już chyba nie istnieje na rynku... ale strona internetowa jest aktywna...

Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z p

Wielu go szuka.....samochody ? Może u właściciela czyli banku.Woził się latami....Nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka.Brak wyobraźni,instynktu i inteligencji.....

zmrok

Gdzie on ma siedzibę aktalnie sprzęt itp? i dla kogo robi?

zen

Najwiekszy przekretas na rynku. Uwaga!!!!!!! [usunięte przez moderatora] . Nie polecam

Zostaw opinię o Dendrol Projekt / Zakład Zadrzewiania Chirurgii i Pielęgnacji Drzew - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dendrol Projekt / Zakład Zadrzewiania Chirurgii i Pielęgnacji Drzew