Opinie o Urząd Miasta w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Urząd Miasta. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Urząd Miasta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Miasta w Kraków

Pokrzywdzona

Centrum Obsługi Informatycznej Nie polecam pracy w COI, rządzą tam te same osoby od ponad 10 lat Grzegorz. Ży i Katarzyna Kra. Ta druga to (usunięte przez administratora). Nie dopuszcza nikogo mądrzejszego do słowa i awansu. Mści się na każdym kroku za nic. Zniszczyła kilkadziesiąt osób. Ostatnim czasem miała wewnętrzną sprawę o (usunięte przez administratora), oczywiście sprawa zamieciona pod dywan i stołeczek uratowała. Gloryfikuje matołów i leserów, wymyśla ponad programowe ( z zakresu czynności ) prace. Ma upatrzonych kilka osób na których się mści od wielu lat, współczuje tym ludziom. Rotacja potworna, nikt normalny (usunięte przez administratora) nie wytrzyma, jaka uroda takie zachowanie. NIE POLECAM PRACY W TYM CAŁYM CENTRUM INFORMATYKI, (usunięte przez administratora), obgadywanie, wyśmiewanie, mszczenie się za nic, kopanie leżących. Wydaje im się że to ich prywatna firma. jak najszybciej zmiana władzy musi zadziałać !!!!

Maryśka

Zatrudnienie w jakim okresie miało miejsce? Piszesz w czasie przeszłym mnie interesuje bieżący konkret jak to czytam. A najlepiej od osoby, która jest jeszcze na bieżąco. Jest tu ktoś kto pracuje dłużej i inaczej widzi warunki? ogólnie to po ile pracownicy się zatrudniają?

Abcde

Szczerze nie polecam pracy w Wydziale ds. Jakości Powietrza. Dytektorzy to okropnii mobberzy. Krzyki głównego Dyrektora slyszalne są na cale piętro. Pracownicy nie są szanowani. Nowi pracownicy zatrudniani są w dużej mierze "na wygląd". Ze względu na fakt ze w wydziale pracuje 90% kobiet w wieku ok. 30 lat widoczna jest wszechobecna rywalizacja i podlizywanie dyrektorowi. Rotacja pracowników jest ogromna. Każdy kto "zetrze" się z Dyrektorem na ogół odchodzi z pracy bo nie jest w stanie znieść jego zemsty i poniżania. Funkcje kierownika pełnią ulubienice dyrektora albo ktoś z polecenia wyżej. Nawet w przypadku braku dla nich wolnego etatu kierownika, dyrektor tworzy nowy referat aby swoja ulubienice zadowolić. Świta się powiększa ku aprobacie dyrektora. Chcesz normalnej pracy w miłej atmosferze i z możliwościami awansu, szukaj gdzie indziej.

Zmęczona
@Abcde

Potwierdzam. (usunięte przez administratora)na porządku dziennym i wroga atmosfera wśród sfrustrowanych pracowników. Dyrekcja i kierownictwo jak w prl uważa że należy się nisko kłaniać i można poniżać pracowników. Wszystko jest wielkim problemem w temacie dogadania się z pracownikiem. Dyrekcja oczekuje szacunku i dyscypliny której sama nie prezentuje swoim zachowaniem wobec innych.

Arek Nowy wpis

Znalazłem w VIP urzędu informację o naborze do wydziału ewidencji kierowców i pojazdów. Ktoś wie, czy już kogoś wybrano, czy można jeszcze aplikować? Trochę się zagapiłem, a większość warunków mi pasuje.

Grazia

Naczytałam się tu o pracy w dziale COI, a możecie powiedzieć czy coś się zmieniło od czasu publikacji tych komentarzy? I czy w innych działach jest lepiej? Szczególnie interesuje mnie dział kontrollingu i finansów, bo szukają tam Referenta. Napisali w ofercie, że po pół roku możliwa jest umowa na czas nieokreślony. Tylko nie widzę wzmianki o stawkach, jak wyglądają na początek + po tym okresie wdrożenia? Czy obowiązuje też dodatek stażowy?

Ktoś
@Grazia

Praca super, fajny zespół, przejrzysty system wynagrodzeń. Sympatyczna i pomocna kierowniczka. Po pierwszym pół roku podwyżka pensji minimalnej.

@COI @Grazia
@Grazia

Wszystko zależy czy się chce pracować normalnie i w normalnych warunkach czy w ciągłym stresie (płypłaconym przez wielu pracowników o nerwice i depresje). Pewnie że się zmieniły warunki, z tym że nie na lepsze. Stawka po pół roku jest podwyżana i jest możliwa umowa na czas nieokreślony. O stawkach nie powiem więcej jak teraz wyglądają bo nie wiem już. @Ktoś Ktoś się tu minął delikatnie prawdą... praca jest wymagająca, owszem zespuł był super jeżeli nie nastąpiły jakieś wielkie zmiany w tym temacie w co wątpie, przejrzysty system wynagrodzeń też jest prawdą ale sympatyczna i pomocna kierowniczka to była, aktualnie jest inna. Referat ma bardzo dużą rotację pracowników więc wnioski z tego wyciągnij już sama ;-)

@Ktoś

Powiesz coś więcej na temat tego przejrzystego systemu wynagrodzeń? Wynagrodzenie składa się z podstawy plus ewentualnych premii, czy w grę wchodzi wyłącznie stałe miesięczne wynagrodzenie? Jak można wiedzieć to w jakich kwotach te podwyżki?

Zniesmaczony Nowy wpis

Jedna z kierowniczek wydziału do sprawy jakości powietrza nie do kontaktu, telepie nią i nie jest w stanie udzielić jakiejkolwiek sensownej informacji. Najlepiej odrazu skierujcie sie do młodej ekipy wydziału która udzieli Wam fachowej porady.

Na bip.kraków.pl wisi ogłoszenie o naborze urzędników do urzędu stanu cywilnego. Wynagrodzenie może nie najwyższe - 4300-5300 brutto + dodatek stażowy - ale tak to bywa w urzędach. Z ciekawości zapytam, czy oprócz podstawy i dodatku stażowego są tam też oferowane jakieś dodatkowe premie?

Opis pomarańskiej wydającej wyroki na korzyść prze stępców. Oświadczenie majątkowe sądowej prze stępczyni i jego analiza. https://www.jarswi.pl/index.php/prokuratura/zastanawiajace-dochody-sedziego magdalena meroń pomarańska każdego roku ma co raz więcej nieruchomości, które zagarnia po wyrzuceniu ludzi z mieszkań oraz rosnący dramatycznie majątek. Lokale wynajmuje łamiąc w ten sposób art. 86 o ustroju sądów. Oficjalnie wynajmuje nie prowadząc działalności gospodarczej. Kolejne paragrafy i brak konsekwencji. Tutaj jest potrzebny samosąd, wyrzucenie twojej rodziny razem z tobą ku rwo sz mato na ulicę, czyli tam gdzie wasze miejsce i zagarnięcie wszystkiego co ukradłaś skurwycórko. Podlegasz najwyższemu z najwyższych sądów ostatecznych śmieciu.

Wyobrażasz sobie jak twoja rodzina leci na ryj?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Pokrzywdzona

Ilona
@Pokrzywdzona

Nie ma nikogo wyżej, komu można powiedzieć, że z atmosferą coś nie tak? Czy takie rzeczy też są zamiecone pod dywan? Ciekawe jeszcze jak tu z warunkami finansowymi, moze pod tym względem nie jest źle?

Ja tam byłam
@Ilona

@Pracodawca @COI Nie ma nikogo komu mozna cos powiedziec, sprawa (usunięte przez administratora)z miesiaca stycznia br, przełozona nadal ma stołek. Afera zamieciona pod dywan, a takich bylo tu dziesiatki. Ta baba musi odejsc, wtedy wroci wiele wartosciowych osob !!! Lepsze zarobki tylko dla wybranych, osoby pracujace po 20-30 lat nigdy nie dostaly nagrody prezydenta, a donosiciele i luzusy po roku pracy dostaja !

@Ja tam byłam

Skoro lepsze zarobki są tylko dla wybranych, to jak wyglądają te podstawowe? Czyli te nagrody przydziela bezpośrednia przełożona, a na jakieś dodatki można liczyć?

Maryśka

Wiecie może, czy w Urząd Miasta szukają chętnych na staż?

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko ds. estetyki przestrzeni publicznej. Jestem nią zainteresowana. Firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie UoP. Czy taka umowę ma się od pierwszych dni? W ofercie uwzględniona została również karta Multisport oraz opieka medyczna dla pracownika. W jakiej części są one opłacone przez firmę? :-)

Może nie o pracy ale o pracownikach. Jedni mówią jedno, inni drugie. A potem się wypierają. Kierownictwo do bani. Do urzedu trzeba iść 5 razy z jedną sprawa, 2 tygodnie urlopu nie wystarczą żeby cokolwiek załatwić.

Qrwa sądowa

Opis pomarańskiej wydającej wyroki na korzyść prze stępców z zbk. Oświadczenie majątkowe sądowej prze stępczyni i jego analiza. https://www.jarswi.pl/index.php/prokuratura/zastanawiajace-dochody-sedziego magdalena meroń pomarańska każdego roku ma co raz więcej nieruchomości, które zagarnia po wyrzuceniu ludzi z mieszkań oraz rosnący drastycznie majątek. Lokale wynajmuje łamiąc w ten sposób art. 86 o ustroju sądów. Oficjalnie wynajmuje nie prowadząc działalności gospodarczej. Kolejne paragrafy i brak konsekwencji. Tutaj jest potrzebny samosąd, wyrzucenie twojej rodziny razem z tobą ku rwo sz mato na ulicę, czyli tam gdzie wasze miejsce i zagarnięcie wszystkiego co ukradłaś sku rwycórko. Podlegasz najwyższemu z najwyższych sądów ostatecznych śmieciu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Urząd Miasta odbywa się w siedzibie firmy?

Rozczarowana

Wydział ds. Jakości Powietrza UMK? Istny harem. 90% zatrudnionych stanowią kobiety w młodym wieku, a na najwyższych rangą stanowiskach - dyrektora oraz zastępcy dyrektora - zasiadają mężczyźni. Poniżanie przez głównego dyrektora zatrudnionych osób jest niestety tu codziennością, co ma swoje odbicie na rotacji pracowników. Nie pokazuj, że coś potrafisz - będziesz harować, by inni mogli gawędzić, plotkować i pić kaweczkę, zarabiając tyle samo co Ty. W myśl zasady ,,czy się stoi czy się leży..". Jeżeli chcesz pracować godnie, w zdrowej atmosferze - nie szukaj tu pracy.

@Rozczarowana

To kobiet nie ma w ogóle na wyższych stanowiskach? Jakieś awanse wśród kobiet są? W ogóle skąd ten młody wiek tych kobiet? Jakaś bardziej dojrzała wiekowo nie ma szans na zatrudnienie?

Alicja
@Abcde

A nowe osoby z rekrutacji zewnętrznych to jaki procent wszystkich awansowanych? Takie osoby mogą liczyć na podwyżki i awanse?

@Alicja

Nowe osoby z zewnątrz są przyjmowane. Jeśli chodzi o awansowanie to określa je wewnwyrzny regulamin. Z zasady po przepracowaniu określonego czasu w urzędzie przysługuje awans na wyższe stanowisko, ale za czasów mojej pracy w urzędzie bylo z tym różnie i nie raz nie obyło się bez zbędnych komentarzy przełożonych że awans się nie należy i sie na niego nie zasługuje. Jednak ostatecznie z opóźnieniem, ale się go dostaje.

Zmęczona

ochroniarka

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w wydziale gospodarki komunalnej i klimatu? Ktos coś? Byłabym wdzięczna za opinie :)

Helena
@ochroniarka

Rozmowa na jakie stanowisko? Nie znalazłam tutaj żadnej oferty, a właśnie po to przyszłam. Jeśli szukają osób nowych, to czy z dużym doświadczeniem?

@obiadu
@Helena

Też patrzyłam na oferty ale są jakieś już nieaktywne, chyba podinspektorów szukali, składałaś jakieś cv? konkurs? coś?

Środowisko
@ochroniarka

Szkoda twojego czasu, konkursy są tworzone pod pracujące już osoby, które przechodzą z innego stanowiska lub pod osoby związane.

Helena
@Środowisko

Znaczy preferują osoby z wewnątrz zatrudniać? A to ciekawe, jak się dostać do firmy z zewnątrz, nie pracując tam wcześniej. Można wskoczyć na jakieś wyższe stanowisko czy trzeba zaczynać od zera?

Gnój

majchrowski kurw wysiedla mieszkańców Krakowa wspólnie z urzędasami i sądami. Gdy tylko ktoś coś na nich ujawnia, dostaje pogróżki od ści erwa reprezentującego majchra i każdy temat jest zamieciony pod dywan. W.w. koorwy zdechną! Zbk śmierć wam śmieci!

majcheł

majchrowski (usunięte przez administratora) wysiedla mieszkańców Krakowa wspólnie z urzędasami i sądami. Gdy tylko ktoś coś na nich ujawnia, dostaje pogróżki od (usunięte przez administratora) reprezentującego majchra i każdy temat jest zamieciony pod dywan. (usunięte przez administratora)

Obecna

Beznadzieja praca, głownie przez chamską atmosferę. Kiepskie dowcipy na poziomie robotników budowlanych. Gdyby nie problemy zdrowotne już dawno bym z stąd odeszła. Wynagrodzenie bez rewelacji. Nie polecam pracy tutaj nikomu. Może jak się zmieni kadra zarządzająca, w innych wydziałach jest dużo lepiej, ale jak się tu wpadnie to nie można się przenieść. Próbowałam.

odpowiedź
@Obecna

ale kadry zarządzające to w mieście Kraków jedna wielka ustawka, przynajmniej z tego co tu piszą https://wiadomosci.onet.pl/krakow/krakow-w-urzedzie-latwo-o-dobra-prace-kontrowersyjne-zatrudnienia/p0ebn24

Antoni

Ja się tam od czarów i magii trzymam z dala. Nie moje klimaty. Na stanowisku podinspektora w zespole audytu proponowano w grudniu od 4000 do 6000 zł brutto + dodatek za wieloletnią pracę. Masz, jakieś informacje, po jakim czasie jest pierwsza podwyżka i jakie czynniki decydują o przyjęciu do pracy?

A jaką macie opinię na temat Klimat Energia Gospodarka Wodna w Krakowie, ciekaw jestem ??

gość

Syczek

Pracowałam w Wydziale Informatyki, ludzie tam są nagradzani z (usunięte przez administratora) podkładanie świni i (usunięte przez administratora) Atmosfera w pokoju tragiczna, nie wspomnę ile ludzi z stamtąd odchodzi. Ja też zmieniłam pracę (do czego zostałam zmuszona przez koleżeństwo z pokoju).

Oko
@Syczek

Ponieważ dużo zależy od atmosfery w pracy

Małgorzata
@Oko

To sarkazm, czy nie? :) Ciężko zrozumieć.. a co ty uważasz o atmosferze? Podobnie jak autorka posta, czy masz inne zdanie?

Koleżanka
@Syczek

Moja koleżanka tam pracowała, po odejściu z pracy chodziła do psychologa. Moim zdaniem powinna wytoczyć sprawę o (usunięte przez administratora).

@Koleżanka

Ale pytanie czy ona sama by tego chciała? Czyli już nie chodzi i wszystko jest ok?

Olga

Czy ktoś wie jak wygląda praca w Centrum Obsługi Informatycznej? Jak atmosfera? Czy są tam jakieś zespoły zajmujace się sprawami finansowymi/prawnymi/organizacyjnymi?

Krzysztof
@Olga

A jakie jest Twoje doświadczenie do tej pory?

eva
@Krzysztof

Bez doświadczenia to raczj ciężko

Olga
@eva

Eva dlaczego ciężko? Coś więcej? Krzysztof głównie w firmach prywatnych pracowałam i nadal pracuje

@eva

Nikt nie przyucza? :/ I jakiego rodzaju doświadczenie masz na myśli? Z zakresu samej informatyki czy praca z ludźmi tutaj? Jak to wygląda?

Jestem bardzo zadowolony z szybkiej, miłej i profesjonalnej obsługi. Sprawy wymiany tablic - wtórniki oraz wpisu do dow. rej. HAK załatwiłem w trzy dni. Dnia 25.05.2022 obsługiwała mnie pani stanowisko 11 a dzisiaj stanowisko 14. Bardzo miłe i sympatyczne - Dziękuję tak trzymać.

@Adam

Fajnie, że piszesz datę i stanowiska, bo może jakby się postarali to by je nagrodzili jakoś za to. ;) Ciekawe czy mają tu w firmie nagrodę dla pracownika miesiąca?

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miasta - Kraków

• Jak się pracuje w Urząd Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Urząd Miasta?

Kandydaci do pracy w Urząd Miasta napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Urząd Miasta