Deco Stayle Pro

Toruń

Opinie o Deco Stayle Pro

użytkownik zarejestrowany

Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o warunki pracy w Deco Stayle Pro? Jak się pracuje? Po ile godzin dziennie (płatne nadgodziny?), jak z możliwościami awansu, jest to dla mnie istotne, bo chyba nie jest fajnie pracować wiele lat na tym samym stanowisku. Co z przywilejami dla pracowników, zapewniają opiekę medyczną lub chociaż karty multisport?

Lili

Pracowałam Tam kiedys na produkcji! Brak szacunku dla ludzi!! traktowanie ludzi jak maszyny!Nie polecam nikomu!kadra kierownicza wogóle niedoświadczona w tym co robi! I bez wykształcenia! Brak socjala.... tandeta...

Zostaw opinię o Deco Stayle Pro - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deco Stayle Pro