INVENA S.A.

Opinie o INVENA S.A.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w INVENA S.A.?

Nowy wpis

Nasi pracownicy dobrze oceniają atmosferę w pracy! Sam fakt, że zbieramy również dobre opinie na zewnątrz, które podkreślają jak zgranym i optymistycznym zespołem jesteśmy jest dla nas tylko potwierdzeniem, że ta dobra energia płynie z wewnątrz.

JE Nowy wpis
@INVENA S.A.

Super. Jak tak jest to, naprawdę fajnie. A co właściwie firma robi, aby zbudować taką fajną atmosferę? Może są jakieś imprezki integracyjne? Albo wspólne wypady na miasto? Czy ta atmosfera to wynik tylko dobrze dobranych ludzi?

Jaki jest styl zarządzania w INVENA S.A.?

Zarządzamy w oparciu o wspólnie wypracowaną strategię oraz wyznawane przez nas wartości, dając managerom jednocześnie swobodę w stylu zarządzania. Dodatkowo szkolimy naszą kadrę tak, aby wspólnie osiągać założone cele.

firma jest zarządzana zdalnie, prezes nie ma na miejscu

@ja

Firma ma rozbudowaną strukturę, na czele której stoi dwuosobowy Zarząd, dalej kadra managerska odpowiednio przypisana do zespołów specjalistów. Obecnie posiadamy dwa oddziału, w każdym z nich jest jedna osoba z Zarządu - ponadto poza pracownikami terenowymi, managerowie i ich zespoły pozostają w tej samej lokalizacji :)

Nowy wpis

@ja

Firma ma rozbudowaną strukturę, na której czele stoi dwuosobowy Zarząd. Kadra managerów odpowiada za zespoły specjalistyczne i poza pracownikami terenowymi managerowie i ich zespoły pozostają w jednym miejscu. Firma ma dwa oddziały, w każdym jest reprezentacja Zarządu.

Jak w INVENA S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Możliwości awansu są szczegółowo rozpisane w naszej procedurze wewnętrznej. Awans na wyższe stanowisko można uzyskać podczas rekrutacji wewnętrznej składając swoją kandydaturę lub będąc nominowanym przez swojego przełożonego. W drodze awansu należy mieć przepracowane min. 2 lata na danym stanowisku.

BO
@INVENA S.A.

Czy można wiedzieć, czy rekrutacja wewnętrzna na jakąs lepszą posadę odbywa sie tak samo, jak dla osób z zewnątrz? Czy jest np. tyle samo etapów, tyle samo rozmów czy okres próbny trwa tyle samo dla obu tych grup??

@BO

Bez względu na to czy jest to rekrutacja wewnętrzna czy zewnętrzna kandydat musi posiadać wymagane do danego stanowiska kompetencje, a ich weryfikacja przebiega w podobny sposób. Skoro to pytanie o awans wewnętrzny zapraszamy do osobistej konsultacji z naszym działem HR, który udzieli szczegółowych informacji.

Brant

Pierwszy dzień ''wszystko''(trudno na takim większym magazynie gdzie jest tak wiele możliwych rozmaitych sytuacji czytaj problemów, opowiedzieć o wszystkim) jest tłumaczone , a przez kolejny tydzień chodzi z Tobą twój nauczyciel, ale tak w rzeczywistości są to 2 -3 dni, bo ten nauczyciel też ma swoją pracę, jest to jakiś z pracowników którzy pracują dłużej, ale też nie za długo ,ale mniejsza, w celu pytań, musisz co chwila biegać po magazynie, lub na wysyłce co chwila przeszkadzać komuś w liczeniu produktów czy to w nadawaniu przesyłki, mając cały czas niepewność z tyłu głowy, bo jeden powie tak a drugi odwrotnie. Także, jestem przekonany że, znalazło by się jeszcze kilka defektów na które by można zwrócić uwagę.

Magazynier

Krótko, zwięźle i na temat..

Jeśli o magazyn chodzi to LICZY SIĘ WIĘCEJ TO CO KTO POWIEDZIAL NIŻ KTO ILE ZROBIŁ . Kilku magazynierow stanowiących trzon i siłę calosci. Reszta statyści łącznie z samozwanczymi i po układach "przełożonymi".

@.

Dziękujemy za opinię! Każda jest dla nas ważna, a jeśli są jakieś wątpliwości co do jakości współpracy lub atmosfery prosimy o kontakt osobisty, to daje nam możliwość wyjaśnienia sytuacji na bieżąco.

anonimowy

Dzień dobry, Jaka umowa obowiązuje w przypadku stanowiska Specjalista ds. Obsługi Klienta w firmie Invena? Zamierzam aplikować. Jaka jest atmosfera pracy w firmie i zarobki?

@anonimowy

Dzień dobry, jeśli chodzi o umowę to zaczynamy od umowy na okres próbny na 3 miesiące, następnie umowa na czas określony na rok. Zapraszamy do dołączenia do zespołu!

Biki
@anonimowy

Ja ci odradzam tam prace tylko tyle ci powiem

@Biki

Dlaczego odradzasz? Podaj jakieś sensowne argumenty a nie gadasz bo gadasz. Niby co jest nie tak? Fajna firma podobno. dobrze placą i nawet sa imprezki integracyjne.

@INVENA S.A.

Chciałem się zapytać czy firma Invena oferuje szkolenia, kartę Multisport i imprezy integracyjne.

@anonimowy

Wśród naszych benefitów mamy między innymi dostęp do opieki medycznej, kartę Multisport (w ramach kafeterii benefitów), różnego rodzaju karty zakupowe oraz spotkania integracyjne.

@INVENA S.A.

Spotkania integracyjne to już duży plus. Jakie są wymagania na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta? Gdzie u Państwa mogę złożyć CV? Praca od poniedziałku do piątku czy soboty tez?

Jakub
@anonimowy

Przykro mi bardzo, ale nie widziałem, by była prowadzona rekrutacja na takie stanowisko. Na firmowej stronie jest za to ogłoszenie o chęci zatrudnienia magazyniera. Otrzymam tu informację, czy jest to praca zmianowa?

@anonimowy

Jest to umowa o pracę najpierw na okres próbny, a potem na rok. Zarobki uzależnione są od indywidualnych kompetencji kandydata na danym poziomie stanowiskowym, natomiast jeśli chodzi o atmosferę: 85% pracowników, którzy wzięli udział w naszej ankiecie doceniło uznało atmosferę w pracy za dobrą.

@Jakub

W magazynie nie ma pracy zmianowej, praca kończy się maksymalnie o godz. 16.00.

Czy pracownicy w INVENA S.A. dogadują się między sobą?

Biki

Co Ty za bzdury no chyba tak

@Biki

Chyba tak, czyli jest jakieś ale? Pracujesz tam? Wiesz dokładnie jak jest czy przypuszczasz po prostu?

Pracownik z 8letnim stażem

@Pytanie, @Karolina: w firmie mija mi ósmy rok i przyznam, że trochę nie wiem jakiego "ale" szukacie? Czy przy blisko 150 osobach z różnym charakterem, temperamentem i sposobem pracy wszyscy będą jednogłośni? Moim zdaniem dobrze jest poprowadzić konstruktywną dyskusję, ta zawsze napędza do nowych działań. Nawet jeśli zdarzy się, że dyskusja będzie zbyt intensywna, to nie zauważyłam, żeby ona zaważyła na jakości współpracy :) Wręcz przeciwnie po pandemii chęć spotkań, rozmów i nawet wspólnej zabawy jest tak duża, że wystarczy nam dać tylko trochę przestrzeni. Myślę, że przy tak dużej organizacji konflikty (choć to słowo wydaje mi się za duże) są naturalną wypadkową, ale to od nas zależy jak je rozwiążemy i czy wyciągniemy z nich coś pozytywnego, a wiem, że właśnie tak się da :) Są nawet eksperci (polecam liderkę biznesu: Beatę Kapcewicz), którzy twierdzą, że jeśli na jakimś polu pojawiają się konflikty (znów za duże to słowo) to nawet lepiej, bo oznacza to, że ludzie czują się bezpiecznie i mogą swobodnie wypowiadać swoje zdanie, a to już bardzo dużo jeśli chodzi o współpracę i zgranie zespołu. W przypadkach konfliktu zawsze otrzymywałam przestrzeń do samodzielnego rozwiązania problemu, ale mogłam też liczyć na wsparcie managera, co zdarzyło się może raz albo dwa w całej historii mojej pracy. Nie sądzę zatem, żeby pracownicy się między sobą nie dogadywali, a atmosferę uznaję za otwartą i radosną, a czy zdarza nam się mieć różnicę zdań - owszem, to w końcu naturalne i potrzebne :)

Janusz
@Pracownik z 8letnim stażem

Masz rację. Jak jest tyle osób to zawsze znajdzie się ktoś konfliktowy. Mnie bardziej interesuje jak jest tu z umowami. Jakbym się chciał zatrudnić to jako nowa osoba dostanę normalną umowę o prace na czas określony? Bo wolałbym nie zaczynać od zlecenia.

@Janusz

W większości wypadków zaczynamy od umowy o pracę na czas określony, zapraszamy do dołączenia do Zespołu :)

Gabi
@INVENA S.A.

Nie zgodzę się, Mój Partner dostał zlecenie i to śmieciowe, Mówią tak a robią inaczej...

Mikitiki

Zgodzesię z opiniom Pana niżej. Za dużo jest wprowadzania rygoru i presji na magazynierach kturzy faktycznie dajom coś od siebie i się wykuzuja . Według mnie brygadziści są zbyt nadpobudliwi i mają czasami przerost ambicji nad treścią jakby firma co najmniej była ich. Ekipa fajna , jazdy wie co ma robić

@Mikitiki

Dzień dobry, dziękujemy za dobre słowa i za te krytyczne też. Powiem to samo co poprzednikowi - wszelkie uwagi najlepiej zgłaszać bezpośrednio do kierownika magazynu - z pewnością zapozna się z każdą sprawą. Stawiamy na szczerość i kontakty bezpośrednie - wtedy jesteśmy w stanie lepiej odpowiadać na potrzeby pracowników.

Marc
@Mikitiki

Po pierwsze to musisz popracować nad ortografia a po drugie to pracowałem w tej firmie i nie uważam żeby brygadziści byli nadpobudliwi

Vini
@Mikitiki

Twoja ortografia daje wiele do myślenia. A co do brygadzistów to skoro są tak nadpobudliwi i mają przerost ambicji nad treścią to może świadczy o tym ze chcą dobrze wypełnić swoje obowiązki bo wkońcu stanowisko do czegoś zobowiązuje a jeżeli niektórzy przychodzą do pracy żeby poprostu tam być i nie przykładają się do wykonywania rzetelnie swoich czynności to nie ma co się dziwić ze brygadziści czasami muszą być rygorystyczni no niestety praca to praca i trzeba ją wykonywać sumiennie

Poliglota
@Marc

I pisze to człowiek nie wstawiający "," przed a. ;)

Ponieważ jest prawdziwa i autentyczna. Nic dodać nic ująć. A właściwie można by tu sporo jeszcze dodać ale szkic przedstawiony powyżej jasny

Ex praxownik

W 100 % zgadzam się z powyższą opinią. Rambo i Mariusz w ogóle nie nadają się na swoje stanowiska są niekompetentni i odcięci od rzeczywistości.

Niestaty smutna prawda. Garstka osob ogania caly magazyn. Reszta to statysci ????

Buntownik

W pełni się z tym zgadzam. Pozdrawiam

Jack

Zgadzam się z Tobą w 100%,sytuacja i nastroje w firmie (magazyn) są skandaliczne "elita" do wymiany, brak szacunku itd. Wszystko co napisałeś po wyżej jest prawdą.

Comizrobiszjakmniezlapiesz

Proponuję uruchomić dział HR,niech zrobią ankietę byłych pracowników tak np ze 3 lata wstecz, i dowiedzą się jaki był rzeczywisty powód odejścia.

Każdy sygnał, że coś wymaga zmiany jest dla nas cenny i nie możemy przejść obok niego obojętnie. Żeby jednak rozwiązywać problemy to zgłoszenie powinno odnosić się do konkretnych zachowań, a po drugie być zgłoszony bezpośrednio do przedstawiciela pracowników lub innych osób w firmie, a nie tak ogólnym kanałem (w razie chęci rzeczowej rozmowy zapraszam do kontaktu z przedstawicielem działu komunikacji w firmie).

@INVENA S.A.

Słabo … kolejny brak reakcji … odpowiedź godna pożałowania. Przykre że nikt się nie pochylił nad tematem… Klasyczne zamiatanie pod dywan

Jan
@INVENA S.A.

Drogi zarządzie mieliście tyle sygnałów że dzieje się źle,nic z tym nie zrobiliście dzięki Waszej biernej postawie firma traci reputację a wystarczyło by przyjrzeć się pracy Kierownika magazynu i jego brygadzistów,szkoda dobrych ludzi dzkoda imienia firmy z poważaniem były pracownik

Xyz

Atmosfera jest super , pracownicy są super , obiady gdy jadłem były super , pączki też. O co wam chodzi?

Magdalena
@Xyz

Coś czuję, że drwisz z tymi pączkami. A naprawdę co myślisz? Ile taki magazynier zarabia, że się tak burzycie?

Dzień dobry. Proszę o informację odnośnie pracy na stanowiskach średniego szczebla oraz przedstawicieli handlowych. Czy targety są realne? Czy realne jest wsparcie firmy w podbijaniu rynku? Czy wynagrodzenie jest na poziomie średniej branżowej?

Kacper

Witam czy polecacie prace na magazynie w tej firmie? Jak wyglądają zarobki na rękę? Ilu magazynierów pracuje obecnie w tej firmie? Czy pracodawca daje umowę o prace czy zlecenie na okres próbny? Jakie są godziny pracy , czy praca w weekendy jest również jakoś dodatkowo płatna? Jak warunki hali czy praca jest wewnątrz czy tylko na zewnątrz budynku?

Rambo

Jak można było pozwolić takiemu takiemu człowiekowi bez odpowiedniego wykształcenia magazynem kierować ludźmi po studiach bo tam tacy też się znajdują.To Tylko wstyd dla firmy i dla Pani Prezes .Ten człowiek To nie potrafił nawet zamówień wydawać jak pracował jako fizol. Naprawdę szkoda dobrych ludzi z doświadczeniem którzy stanowili trzon magazynu musieli odejść To świadczy Tylko firmie jak się liczą z ludźmi Żenada niedługo dojdzie do tego Że i Panią prezes zwolni

@Rambo

Jedną z naszych wartości jest szacunek - szacunek wzajemny pracowników, szacunek dla klientów i kontrahentów. Równie ważna jest dla nas współpraca i terminowość. Stawiamy na najwyższe standardy obsługi klienta, dlatego tak ważne jest działanie na czas i realizowanie swoich obowiązków - każdy z nas ma w firmie swoje zadania do wykonania. To w sprawnym działaniu całego zespołu tkwi nasz sukces. Jeśli ktokolwiek w naszym zespole nie zgadza się z wartościami jakie wyznajemy, lub też widzi, że są łamane może się z tym zgłosić do przełożonego, albo do przedstawicieli pracowników (jeśli to przełożony z tych standardów się wyłamuje). Go work to nie jest miejsce, w którym można znaleźć realne rozwiązania na realne problemy - z tymi zapraszamy do kontaktu z pracownikami wewnątrz firmy. Rotacja w naszym zespole zarówno biurowym, jak i magazynowym jest na bardzo niskim poziomie od lat (poniżej średniej rynkowej), sumienność i terminowość są dla nas ważne, tak samo jak rozmowa z pracownikami i wspólna praca nad wysokim standardem naszych usług oraz produktów. Tworzymy zespoły, dla których te wartości też są ważne. Mamy świadomość, że nie tylko pracodawca wybiera pracowników, ale też i na odwrót i są osoby, które mogą szukać innej kultury organizacyjnej i my to szanujemy.

Pedro
@INVENA S.A.

W odpowiedzi na wpis pracodawcy o wzajemnym szacunku panującym w firmie - niestety jeśli chodzi o magazyn szacunku brak . Piszę tutaj o podejściu brygadzistów do pracownika( wulgaryzmy, przekleństwa itd ). Może jakieś dodatkowe doszkolenie chociażby z kultury osobistej bo poniekąd reprezentują jeden z podstawowych działów firmy

Bolo
@INVENA S.A.

Szacunek ? Współpraca ? Chyba tylko na pokaz! Tego nikt nie przestrzega. Te wartości są chyba tylko po to żebyście mogli się nimi pochwalić . Zero przełożenia na to co dzieje się w firmie . Ale i tak nikt się tym nie zajmie, bo wygodniej jest wszystko wypierac

@Pedro

Dokształcania nigdy dość, dziękujemy za sugestie, z pewnością to uwzględnimy.

Klemont

Chlopak mam rację. Patrząc na obroty firmy, to Podstawowe wynagrodzenie Pracownika magazynu jest bardzo niskie. Ci ludzie którzy tam pracują powinni co najmniej zarabiać dużo ,dużo więcej. Gdyby nie oni to nic z tej firmy by nie wyszło. Zacznijcie ich doceniać a nie zamydlać im oczy pączkami. A wy też chlopaki otwórzcie oczy i walczcie o swoje. To się wam należy ponieważ robicie kawal dobrej roboty. Pozdrawiam

@Klemont

Obrót to nie zysk. Gdyby firma miała płacić od wysokości obrotów to cały Koszalin pracowałby w Espersenie.

On
@Klemont

Przychodząc do pracy mowią ile będziesz zarabiał. Podpisujesz umowę czyli się na to zgadzasz. To skąd te pretensje teraz na forum???

@Klemont

Pomijając małe zarobki dodam od siebie praca na magazynie - (usunięte przez administratora) pracowałem wiem co piszę kierownik firmę traktuje jak swoją prywatę jak mu podpadniesz traktuję Cię jak śmiecia, dopóki magazynowa kadra się nie zmieni dopóty sytuacja będzie tak wyglądać

Frank

Zgadzam się całkowicie niestety kierownik jak i brygadziści są nadal chamscy nie szanują ludzi atmosfera jest okropna aż nie chcę się przychodzić do pracy mimo szkolenia odnośnie (usunięte przez administratora) sytuacja się nie zmienila. Nie wiem tylko dlaczego nikt z tym nic nie robi ale ja nie zamierzam dłużej milczeć po skontaktowaniu się z radca prawnym zamierzam się udać z tą sprawą do Państwowej Inspekcji Pracy. Liczę ze PiP przeprowadzi kontrolę w firmie. Niestety tak dłużej się nie da pracować może wkońcu brygadziści i kierownictwo magazynu wkońcu się ogarną i zaczną szanować ludzi albo wylecą na bruk i wtedy i trafia do pracy gdzie będą tak traktowani jak oni sami teraz traktują ludzi

Anon

Widać jak firma docenia zaangażowanie w prace pracowników. Podczas, gdy firma robi kolejne rekordowe obroty w krótkim odstępie czasowym, to w podzięce możesz liczyć tylko na pączka za 1 zł... Po tej jednej akcji wiadomo, jak płacą w tej firmie. Premia swoją drogą, ale podstawowe wynagrodzenie leży.

@Anon

Anonie - pączusia zjadłeś i teraz narzekas? Są ludzie którym zawsze źle i Ty taki jesteś.

Klemont

@Ja. Najwidoczniej musiał zjeść tego pączka bo może już pieniędzy nie miał. Ja uważam że firma z takimi obotami powinna bardziej doceniać pracowników. Nikt w tej firmie nie siedzi z założonymi nogami na biurku tylko ciężko pracuje na każdą złotówkę. I nie mówię tu o paczkach ponieważ za poczka nie spłaci człowiek raty kredytu ani nie opłarci rachunków

@Klemont

Jeśli nie stać Cię na kredyt to go nie bierz. Wydatki trzeba dopasować do dochodów a nie odwrotnie. Ludzie biorą kredyty a później mają pretensje do szefa że za mało zarabiają bo im na raty za telewizor 4K nie starcza.

Czy zdarzają się nadgodziny w INVENA S.A.?

Anonymous

Tak Przed nadgodzinami pracownicy są pytani czy chcą przyjść wcześniej lub w sobotę

Olszu

Jestem bardzo zadowolony pracy i miłej pracowników nie źle praży. Pozdrawiam Łukasz

Ooo widzę że Mariuszek dalej się panoszy ????

Do byłego pracownika

Nie panoszy się tylko pracuje jako kierownik magazynu

R

Nie jestem w stanie pojąć pewnych zachowań niektórych ludzi, jak pracowali na magazynie to wszystko było dobrze tak samo jak dostali tam pracę i mogli się nauczyć wielu nowych i przydatnych rzeczy oraz zdobyć doświadczenie które przydało im się w innej pracy a teraz jak odeszli to wieszają psy na ludziach którzy dali im taką możliwość. Moim zdaniem jesteście nic nie wartymi niewdzięcznikami

Lider
@R

Kim Ty jesteś żeby ludzi nazywać niewdzięcznikami!!!! Nauczcie się najpierw traktować ludzi na magazynie szanować przede wszystkim bo Ty wielki kierowniku za pięć groszy nie wiesz co to znaczy szacunek do drugiego człowieka umiesz tylko niszczyć ludzi psychicznie i zwalniać z pracy dobrych pracowników. Najpierw się dowiedz co znaczy wdzięczność i później wstawiaj takie komentarze

Mulo

Witam zastanawiam się nad pracą w tej firmie na magazyn czytałem trochę opinii czy ktoś może napisać jak jest naprawdę? Bo opinię są różne

Lider
@Mulo

Daj sobie spokój zwłaszcza jeżeli chcesz iść na magazyn KIEROWNIK i brygadzista stosują taki (usunięte przez administratora) ze sie w głowie nie mieści praca ogólnie ok ale niestety ktoś powinien się wreszcie wziąść za tego zasr... Kierownika bo przez to jak on traktuje ludzi nikt tam nie będzie chciał pracować psychicznie nie da się tam wytrzymać tel nie można wziąść na dwie minuty do ręki bo Cię zaraz gnoja na magazynie kierownik i brygadzista szmaca tylko ludzi. A szkoda bo tracą naprawdę dobrych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o INVENA S.A. - Koszalin

• Jak się pracuje w INVENA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENA S.A.?

Kandydaci do pracy w INVENA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVENA S.A.