INVENA S.A.

Koszalin

Opinie o INVENA S.A.

Natalia

@Wstyd - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu.

Wstyd

Ludzie uważajcie! Specjalista ds social media. - ogłoszenie byłam na rozmowie u nich, tj na dwóch (w tym samym dniu). chodziło jedynie o pomysly nt różnych rzeczy: strategie marketingowe, gadżety, komunikaty na social media. Po rozmowach nawet nie zadzwonili do mnie, nawet nie pofatygowali się o głupiego maila. jaja sobie robią z ludzi :) Chodzi tylko o wyciąganie pomysłów, ogłoszenie pojawia sie cyklicznie. W dodatku pokasowali opinie, chyba Pan Marek tak zarządził :) nie polecam!!!!!

Zosia

Rekrutacja przebiega bezstresowo w miłej i przyjemnej atmosferze. Zqachęcam

ja

dobra firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań i uzgodnień polecam

Krzysztof

Witam ma ktoś z was wiedzę na temat pracy przedstawiciela handlowego ds DIY w tej firmie? będę wdzięczny za informację.

Natalia

posiada ktoś doświadczenie z pracą na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy? Pojawiła się nowa oferta pracy w INVENA S.A. właśnie na tym stanowisku - wszelkie konkretne informacje będą przydatne dla osób zainteresowanych ofertą.

byly

Mam duży sentyment do firmy, pracowałem kilka ładnych lat, w sumie było dobrze, ale chciałem jeszcze lepiej. W firmie panuje przyjazna atmosfera, a przynajmniej w moim dziale była otwarta komunikacja i można było szczerze rozmawiać z szefem o sprawach służbowych i prywatnych. Dbają o pracownika i pensja zawsze na czas trafiała na konto. Trzeba to docenić, że pilnują terminowości i przepisów prawa. Organizują imprezy integracyjne i spotkania, pakiety na leczenie prywatne i karty sportowe też ważne. Nieraz żałuję , że odszedłem bywało fajnie.

invenka ha ha

I ja się cieszę, że tam nie pracuję i to bardzo, jest dużo lepszych firm

lord vader

cieszę się ,że już tam nie pracuję.

old school

Pracowałem dawno temu dużo lat - za starego, szkoła życia która procentuje u mnie do tej pory;)) pozdrawiam cała stara ekipę. z niektórymi wciąż mam kontakt... smiech jest jak się przypadkiem spotkamy;) dobre były integracje i 13-tki, i ludzie też fajni w większości;) teraz trochę zajeżdża namiastką korporacji, ale i tak polecam - mimo że już mojej słodkiej produkcji nie mają;) ;P

arek

teraz chyba nie, wiem, ze wczesniej poszukiwlai kilkanascie osób jako Eksperta czy Szkoleniowca i to na terenie całego kraju jednka czy teraz też to nie mam pojecia

Ze Starej Ekipy

Pracowałem kilka ładnych lat i powiem jedno wiele dobrych doświadczeń nauczyła mnie praca w Invenie. Opinie negatywne są stanowczo przesadzone. Oczywiście jest kilka rzeczy dla których zrezygnowałem z pracy, ale jeśli człowiek twardo przedstawi swoje oczekiwania są w stanie wszystko uczynić aby zachować dobrego pracownika. Jeśli chodzi o prace na magazynie w Koszalinie to prawda jest taka, że nie pójdzie się tam posiedzieć tylko trzeba popracować. Zaznaczam, że jest to Hurtownia Sanitarna

aaa

Napiszcie cos jak sie pracuje jako magazynier w koszalinie

Łukasz
@aaa 19.08.2016 17:16
Napiszcie cos jak sie pracuje jako magazynier w koszalinie

Nie jest źle, wszędzie trzeba pracować. Jak się starasz, to cię docenią.

gość

A jednak z polityką jest coś na rzeczy, chyba skończyło się PO-parcie i to u samego źródła.

P......

Jedynego czego można się dowiedzieć, to jacy są ludzie. Kapusie, którzy donoszą na swoich kolegów. Pochwalcie się swoim dzieciom jacy z was wspaniali tatusiowie lub mamusie. Impotenci rynku pracy. Żałosne pokolenie rządów PIS.

mag

No właśnie tutaj można było dowiedzieć się z niektórych opinii o pracodawcy, zarobkach albo umowach, ale takie prawdziwe wpisy znikają i czego tu się dowiesz?

P......

A miało to być forum gdzie można dowiedzieć się czegoś o pracodawcy (zarobki, umowy,itd) a jak narazie siedzą tutaj sami nieudacznicy, konfidenci. Porozmawiajcie że swoimi rodzicami przy niedzielnych obiadkach i opowiedzcie, czym się zajmujecie podpierdalacze swoich obecnych lub dawnych kolegów. Będą z was na pewno dumni, no chyba że są tacy sami jak wy.

dok

W DOK-u to normalne, gry, fajne stronki , fb itp. małe własne interesiki

real

Co do kierownika Dok-u dostal papier na wlasne zyczenie. Jak wskazano w ponizszych opiniach niestety kierownikom nie patrzy sie na rece tylko szarym pracownikom. Kierownicy siedzana fb i ugraja w gry i to nie jest problemem. A szary pracownik musi sie wytlumaczyc ze wszystkiego.

lala

Pracuję od kilku miesięcy w invenie i uważam, że wywiązali się z obietnic. Dobra firma, wdraża do pracy, przestrzega prawa, mogę szczerze polecić.s6u6

berta

Czytam te opinie i trochę mnie dziwi podejście osób , które tak bardzo krytykują i zarząd i kierownictwo... i pewnie wszystko w sumie krytykują bo tak jest najłatwiej - zwłaszcza zza klawiatury !I są to pewnie te osoby , którym pracować się nie chce i kompetencje mają średnie, bo Ci co chcą i mogą to szukają gdzie indziej zamiast tracić czas na narzekanie.... Firma jak firma ma plusy i minusy. Nie ma rewelacji ale nie jest źle. W rzeczywistości żeby zostać zwolnionym trzeba się bardzo postarać. Dają kilka razy szansę. Poza tym wszystko w zyciu się zmienia , był stary prezes a teraz jest nowy. Więc zamiast narzekać to najlepiej zmienić pracę , a jeszcze lepiej (co wskazane) otworzyć własną firmę i zatrudnić tych wszystkich niezadowolonych na ich własnych zasadach. Zaznaczam , ze w firmie już nie pracuję i poszłam swoją drogą, ale to co niektórzy piszą powyżej to zwyczajne mijanie się z prawdą.

Szukam pracy

Przecież to samo napisałem,może ktoś napisać jak wyglądają tam stanowiska managerskie

szukam pracy

Przecież to samo napisałem, ciekawi mnie jak się tam pracuje

Szukam pracy

Obecnie szukają na stanowisko "Managera wsparcia zarządu w dziale jakości i serwisu" warto składać dokumenty? macie tam w ogóle jakąś kontrole jakości? ISO 9001???

stary pracownik

Ballboa zgadzam sie z toba w 100%

beaby blue

Ivo czy my pracujemy w tej samej firmie?

ivo

W firmie zmienił się Zarząd i od tej pory jest dużo lepiej, dbają o pracowników i oferują godne warunki pracy

maro

Od strony pracownika .... cha cha cha

Nick

Serdecznie pragnę podziękować dla Pani Bogumiły Wnuk w Koszalinie za szybkie i pozytywne załatwienie reklamacji.JCz.Braniewo

konrado

pewnie odpowiadają tylko na wybrane oferty pracy a nie na wszystkie, więc radzę się uzbroić w cierpliwość naprawde @Marek. A jak sądzicie, czy jest jakaś oferta pracy teraz? chodzi mi konkretnie o coś takiego, co można załapać jako student, bo na stanowisko product managera to chyba nei nadam się jeszcze.

abu j

mi się fajnie pracowało

pracuś

....jaka kadra takie umiejętności....

Bobek

Pracuś i ciepły jarek - o jakich działach piszecie? Kolega pracuje w sprzedaży i nie narzeka. myślałem o złożeniu papierów na przedstawiciela. rzeczywiście taka lipa w tej Invenie?

zeniu

jedni "wylatują niby z hukiem", a to sprawa mocno sprzeczna z prawdą,inni bo są nie wygodni, inni bo tak ktoś chciał

ktoś

Pracujesz i się starasz i tak wylecisz, to cała prawda na temat obecnej firmy.

Alex

Pracowałem NIE polecam zwłaszcza pracy na magazynie.(usunięte przez administratora)

janek

Też pracowałem i nie było tak źle. Odszełem do innej firmy bo dostałem lepsze pieniądze, ale robiłem w kilku magazynach i wiem, ze można trafić gorzej.

faza

Słyszałem ,że nie jest tak źle. Chcesz pracować i się starasz ,to będziesz doceniony.

tomek

cichłbym się coś dowiedzieć na temat tej firmy, warunki pracy opinie, atmosfera. Pozdr

Zostaw opinię o INVENA S.A. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVENA S.A.