Neuca Torfarm

Bydgoszcz

Opinie o Neuca Torfarm

badi

Zarobki są zależne od twoich kwalifikacji i stanowiska @kolumb. Więc mów na co chcesz iść.

Pokorowski

A dinozaury : Kokoszka, Foremsky, Burczynsky,Lubka, Łukasik nadal pracują?

Pokorowski

Sądziłem, że w Bydgoszczy dział sprzedaży został rozwiązany??

kasia

Firma niby duża fajna może ktoś pomyśleć ale naprawdę odradzam. Kierowniczka to osoba która nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Zero kontaktu z kierownikiem i wymagania przedstawiane przez innych ludzi. Pieniądze marne jak za wykonywaną pracę tzw 1300 zł na rękę. Brak szacunklu dla drugiego człowieka. Współpracownicy tylko czekają aby skorzystać z chwili kiedy mogą cię obgadać. Praca w telemarketingu w oddziale Bydgoszcz to nędza. Naprawdę nie poloecam. Nawet jak Cię przyjmą to i tak zwolnią po 3 miesiącach taka już polityka. Jeżeli idziecie tam do pracy to ja współczuję i życzę powodzenia

Zostaw opinię o Neuca Torfarm - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neuca Torfarm