decorglass

Działdowo

Opinie o decorglass

flow

działa, działa, ale wydaje mi się, że już gdzieś widziałem forum firmy dekor-glass. No chyba, że to co innego, ale wątpię w tak dużą zbieżność

Hicia

skad tu sie wzial Balcerowicz?......poniekad ma moze racje z tymi obliczeniami ale co maja powiedziec ludzie gdy zarabiali w pocie czola 1500 zl(choc to nie szal)a teraz zarabiaja ledwie 1000....gdzie to ulokowac w domowym budzecie?Czy ktos zapytal nas czy mamy teraz na chleb obcinajac nam pensje?Z miesiaca na miesiac nie wiemy ile znowu nam zabiora.....Cos czuje ze ten zaklad upadnie z wiekim hukiem....a mysle ze wystaczy ukrucic deko wyplaty kierownikom i zielonym fartuchom...Zastanawiam sie tez czy naczelinik wogule wie co sie dzieje u niego w zakladzie...bo zaplecze doskonale potrafi przykolorowac to co sie naprawde w srodku dzieje....

Zostaw opinię o decorglass - Działdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie decorglass