FMG

Opinie o FMG

wedfr

teraz to wogole pojaiwla sie od nich foerta rpacy na stanowisko sales assistant na Malcie wiaodmo ze trzeba miec opanowany dobrze jezyk obcy ale poduszyc sie tez mozna

Kasia

Jako dodatkowa praca jest ok. Ale trzeba lubić kontakt z ludźmi.

max

Dla mnie super sprawa. Takiej pracy szukałem. Płaca to prowizja, ale nie ma limitów sprzedażowych, czyli nie ma stresów. Sprzedam dobrze nie sprzedam bo np. nie miałem czasu nic się złego nie stanie. Dodatkowo dają bazę klientów, 20 miesięcznie, jeżeli zawrze się 6 programów, ale jest na to 3 miesiące więc dużo czasu. Dodatkowo zawsze mogę liczyć na pomoc osób z większym doświadczeniem.

Zostaw opinię o FMG - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FMG