BRÖKELMANN Budowa Maszyn i Urządzeń Sp. z o.o.

Milicz

Opinie o BRÖKELMANN Budowa Maszyn i Urządzeń Sp. z o.o.

jan

kolego@m nie przesadzaj z tymi kamerami. Jak ktoś dobrze i bezpiecznie pracuje to mu takie rzeczy nie przeszkadzają. Dla dobrego spawacza 2000 zł to rzeczywiście niedużo. Ale to musi być dobry spawacz

Sernik

Mobbing psychiczny. Zarobki duże ale tylko dra rodziny i znajomych. Comiesięczne premie tylko dla wybranych osób. Pomówienia jak sam się zwalniasz ale jak Cię zwolnią to wielkie zadowolenie. Zarobki zróżnicowane od tego jak cie ocenia na początku, lub od tego czy podpierda...asz. Pracujesz na siebie sumiennie ale również na dwoje znajomych którzy nic nie robią. Chcesz zarobić to nie wybieraj tej firmy. Premie zabiorą Ci dzień przed wypłatą nawet jak nie palisz ale i tak wyczują że to od Ciebie.

M

Zarabiam maks 2000zl netto jako spawacz, pracuje tam 5 lat. Wiecej zarobic sie tam nie da. premia uznaniowa jest rozna mozna robic nadogodziny, soboty a zarobi sie tyle samo czego nie rozumiem... Ciagla kontrola, kamery na halach produkcyjnych. Niestety firma ta stawia na ilosc, nie na jakosc. dlatego tam nie pasuje i czas zmienic miejsce pracy. Trzeba po prostu tam [usunięte przez moderatora] zeby dostac ta wyplate. Ciagle tylko malo i malo. Pozdrawiam

Szukasz pracy?

obserwator

Słabe zarobki, ciągła kontrola i podwyższanie wyrabianych norm, duże braki z działu bhp, na stanowiskach rządzących pseudo fachowcy, problemy z terminowymi wypłatami, ideał pracownika człowiek maszyna.

Zostaw opinię o BRÖKELMANN Budowa Maszyn i Urządzeń Sp. z o.o. - Milicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRÖKELMANN Budowa Maszyn i Urządzeń Sp. z o.o.