MAG Security ul.Obrazkowa

Opinie o MAG Security ul.Obrazkowa

tysik

całkiem ok traktują pracowników, dostają oni też umowy

hary

zgadzam sie we wszystkich punktach

Kuba

Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej niby firmie ochroniarskiej,Banda [usunięte przez moderatora], lipne umowy na 550 zł brutto, a i od tego nie odprowadzają składek ZUS. Na wypłatę czeka się po dwa, trzy miesiące, po wykonaniu kilkudziesięciu telefonów przelewają na konto po 400 zł, a resztę wypłaca pani z szuflady w zależności od humoru[usunięte przez moderatora] jest nieuchwytny a reszta personelu nie jest kompetentna.

Zostaw opinię o MAG Security ul.Obrazkowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAG Security ul.Obrazkowa