Hiteks

Gdańsk

Opinie o Hiteks

Dawid Jasień

Mówili coś jaki mają system pracy itd? Szukają bo dokupili aut czy ludzie odchodzą i od jakiej kwoty dają umowę?

Janek

Byłem na rozmowie w Hiteksie II . W rozmowie kwalifikacyjnej nie ma żadnej filozofi. O tym że potrzebują kierowcy dowiedziałem się od ich pracownika na parkingu przy piwie . Doprowadziłem go do " stanu szczerości". Powiedział mi że jest bardzo zadowolony z pracy Praca dobrze zorganizowana, zjeżdża prawie co tydzień, sprzęt dobry, na wypłatę też nie narzeka. Siódemka z przodu też się zdarza , a zawsze jest to w granicach szóstki. Powiedział mi że nie chwali się tym bo " po co mu konkurencja . Jak pracodawcy brakuje pracowników to lepiej dba o tych co ma." Na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem mniej więcej to samo.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Hiteks? Jak wspominacie jej przebieg? Czy coś podczas niej szczególnie Was zaskoczyło? A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak najlepiej przygotować się do rozmowy w Hiteks?

Stanlej
użytkownik zarejestrowany

No wiadomo, że nie ma nadmiernego kumplowstwa i oznacza to mniej więcej tyle, że wszystko jest uczciwe pod każdym względem i trzeba mieć świadomość, że nie ma kolesi w heh futrach tam, więc no co powiedzieć, co robić, generalnie to polecam poczytać o tym

kierowca Hiteksu

obecnie w Hiteksie szukają kierowcy. Podaję nr tel. do właściciela ( usunięte przez administratora )0. Ja pracuję 7 lat, pozostali też po kilka lat.

jakub
użytkownik zarejestrowany

na chwile obecną to chyba nie ma zatrudnień w firmie, bo wydaje mi się, ze nie ma jakiś nowych ogłoszeń niestety.. ale też czy nie miło być jakiegoś nowego naboru przed swietami? chyba ktoś kiedys tak pisał, ż ejak id swieta to oni zawsze szukają nowych pracowników, wiec kto wie co z tego będzie w sumie.

serb
użytkownik zarejestrowany

cześć. Czy macie może informacje na temat tego co dzieje się obecnie w Hiteksie właśnie jeśli chodzi o możliwość zatrudnienia w tej firmie?słyszałem , że podobno jest coś nowego na co można aplikować , ale nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Także podrzućcie coś jeśli możecie

były

Dlaczego mylicie hiteks z hiteksem II Wiesława to są dwie odrębne firmy co prawda braci ale chyba ze sobą nie rozmawiają w Hiteksie u Sławka i Dominiki z tego co mi mówił kierowca dalej jest ok chętnie bym tam wrócił ale mają stałą obsadę a samochodów nie chcą dokupywać Z tego co wiem dalej nie ma sztywnej normy a jak z paliwem jest ok to można tankować prywatne samochody za friko

Rafal

firma Hiteks prowadzona przez (usunięte przez administratora)byla niegdys fajna mala fima i pracowalo sie calkiem dobrze ps. duzo zdrowia (usunięte przez administratora)w tym nowym roku 2014, pozdrowienia z Rumi-Rafal

kierowca

trucker od kiedy w Hiteksie jest norma 29 litrów. Zawsze było i jest 30 litrów. Na nowych samochodach i przy tych ładunkach nie jest to chyba problem.

trucker

tak to prawda, na magnesie musisz zasuwac az sie czerwony robi. Kroją na frachtach, na przepałach (norma 29l) oraz za każde inne przewininie. I najlepiej aby w budzie siedzieć po 3 tyg i weekend w domu.

priv

a może by wystarczyło dać kierowcy zarobić i traktować nas jak kierowców którzy na was zarabiaja?? Bo przecież co byście zrobili żeby nie my??? Sami bedziecie jezdzić??? A kierowca to zawód jak każdy inny. Każdy z nas ma rodziny i chce z nią spedzać czasu jak najwięcej... Przemyśl to (usunięte przez administratora)

obserwator

Jeszcze trochę to ta niby firma padnie Już się wszyscy z niej śmieją... A kierowców z pomorza to już tam nie znajda bo każdy o nich wie wszystko co najgorsze... Niech lepiej kierowców szukają jak najdalej... mogą być ukraińcy :-) Bo normalny Polak tam pracować nie będzie !!! Pozdrawiam !!!

Kolego lepiej w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wchodź!!! Szczerze odradzam. Każdy ma na stanie magnes, wiadomo po co!!! Tam trzeba kombinować. Co do wypłaty to zgadzam sie sie oszukują na frachtach bo wglądu nie masz na to. Wiesław to potrafi zrobić aferę o byle powód. Wogóle nie liczy się z kierowcami i ma ich za nic. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Hiteks - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hiteks