Jobpartners

Opinie o Jobpartners

pracowałem tam: plusy: -w miarę dobra atmosfera, mam na myśli kolegów, nie [usunięte przez moderatora] to franzcuz i nic go nie interesuje oprócz własnych interesów -elastyczne godziny pracy minusy: -brak szkoleń -brak możliwości rozwoju -słabo płacą, jak podwyżka to 100zł/rok -brak socjalki, praktycznie zero benefitów -załatwianie prostej sprawy trwa kilka miesięcy więc generalnie nie polecam, jest dużo lepszych firm w kraku: sabre, ibm, atsi etc..

Zarobki są wysokie, jeśli jesteś developerem, pozostali nie mają tak różowo. Możliwości awansu żadne, z wyjątkiem ewentualnego awansu na teamleadera dla developerów. Atmosfera w polskim w biurze bardzo dobra, ogólnie w firmie średnia.

Zostaw opinię o Jobpartners - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobpartners