Intervet Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Intervet Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intervet Sp. z o.o.

admin

Znacie firmę Intervet Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

cochise
@admin 26.07.2015 00:18
Znacie firmę Intervet Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy d...

Znam nad wyraz dobrze, pracuję tu od 17 lat. Książke można napisać. Aktualnie pracę tę odradzam każdemu. Nawet wrogowi. Wg nastrojów i opinii wewnątrz KAŻDY pracownik z tzw "terenu" jest do wzięcia. A to najczęściej bardzo dobrzy fachowcy

Zostaw opinię o Intervet Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intervet Sp. z o.o.