Staż w Firmie OMNIBUS

Łódź

Opinie o Staż w Firmie OMNIBUS

ojoj
użytkownik zarejestrowany

Ja też uważam, że firma jest w porządku i zgadzam się z opinią @M. stazystka. Ludzie uważają, że za nicnierobienie powinni dostawać pieniądze. Ach, kiedy te czasy się skończą... Przecież zarobić u nich można sporo jeśli się tylko chce pracować!

Chętnie się podzielę z wami moimi odczuciami względem tej firmy. Pracowałem tam przez rok, na początku było dobrze, ale potem: - wypłata wynagrodzenia przedłużająca się o parę miesięcy (do dzisiaj nie mam jeszcze wszystkiego wypłaconego) - kłopot ze zwrotem kosztów podróży - napięta atmosfera (nigdy nie wiadomo kiedy Ci się dostanie) - obciążają Cie kosztami za niewykonanie badania - nie dostajesz kopii umowy Szczerze nie polecam. Po prostu straszą Cie i gnoją! Uważajcie na nich! I ostatnia rzecz - zastanówcie się dlaczego jest taka rotacja ankieterów tam? Może w tym co napisałem jest jednak dużo racji. A co do stażystki która napisała opinie to najlepiej udajcie sie do omnibusa i sami przekonajcie się co to za osoba ... hahaha xD Pozdrawiam

M. stazystka

polecam, warto, można się wiele praktycznych rzeczy z dziedziny badań rynku nauczyć. Szefowa cierpliwa, fajnie objaśnia, w ciekawy sposób to przybliża, podobało mi się. Trochę się bałam- naczytałam się info w necie, ale powiem Wam jedno - byłam pośrodku miedzy Szefowa a Ankieterami. I mam jeden wniosek - tak bezczelnych ludzi, którzy najpierw coś spieprzyli a potem pierwsi wołali o kasę dawno nie widziałam, generalnie przekonałam się, że jeśli komuś zależy i się chce - to spoko zarobi i nie ma kłopotów/ A ci , którzy liczą na kasę za ściemy - niestety mszczą się wypisując bzdury- w sumie tyle mogą. Bo nawet do sądu za swoje ściemy iść nie mogą , hhahha:)

Zostaw opinię o Staż w Firmie OMNIBUS - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staż w Firmie OMNIBUS