Transport Towarowy Marian Laprus

mati

ok

milena
użytkownik zarejestrowany

no tak jak mówisz @hi niektórym może to odpowiadać. Ale to zależy od wieku

MER

Omijać wielkim łukiem,podstawa na konto a reszta w kopercie i to jak się podoba bo nigdy nie wiesz ile dostaniesz.

MAŁY

CO TO ZA FIRMA?JAKIE AUTA?JAK DAJE ZAROBIĆ?CO ILE W DOMU?OD KILKU TYGODNI SIĘ REKLAMUJE,SZUKAM NORMALNEJ ROBOTY ZA PRZYZWOITE PIENIĄDZE,DOBRZY KIEROWCY SIĘ CENIĄ,NIE PO TO ZAINWESTOWALIŚMY KASĘ ŻEBY PRACODAWCY NAS WYKORZYSTYWALI,ROBIĘ W FIRMIE GDZIE PŁACĄ KILOMETRÓWKĘ TYLKO TYCH KILOMETRÓW NIE MOŻNA NAKRĘCIĆ BO NIE MA ROBOTY

Mietek

nowobogaccy, zepsuci burżuje. Omijac wielkim lukiem.

ccccc

nie polecam tagze

? - 2010-10-14 21:55:16 a jak tam się wogóle pracuje coś więcej? praca jak każda boss i starzy syn maja podejscie nieciekawe

?

a jak tam się wogóle pracuje coś więcej?

nnn

(usunięte przez administratora)szukam pracy z kolkiem i wyglada ze tam zloze paiery

dem

jest ok

nie polecam

Zostaw opinię o Transport Towarowy Marian Laprus - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transport Towarowy Marian Laprus