CLEMENTS

Szlichtyngowa

Opinie o CLEMENTS

roco

papo sam jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kazdy doskonale wie ze malowane to sanatorium przytulek dla listonoszy i ludzi w podeszlym wieku banda tepakow ktorzy nie odnalezli by sie na produkcji a teraz zasiadaja w biurach smieszna firma

PAPA SMERF

Ja tam nie narzekam we firmie......ludzie wy szanujcie prace zarabiacie 1000 zl.i wam malo??? bo jestescie [usunięte przez moderatora]i!!!!!!! nie macie pojecia ile zarabia bioro za wasza prace,bo to wy pracujecie na nich kurcze przejrzyjcie na oczy.......jak wy zwolnicie to oni premi nie dostana za wasza trudna prace.....premia jest bo wiem cos o tym......niedlugo zapraszam do nowej dzialalnosci ktora powstanie,niektore osoby bardzo milo widziane.....trzymajcie sie chlopaki zwlasza z hali na malowanym....bo to od was zalerzy czy transporty wyjada!!!!! i byly dla was pieniadze na podwyzki ale jedna osoba nie pozwolila ich dac domyscie sie kto........zrobili przez to olowkowe 250zl.

Zostaw opinię o CLEMENTS - Szlichtyngowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLEMENTS