Telekomunikacja Polska

Łódź

Opinie o Telekomunikacja Polska

były pracownik

Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca ale i motywująca, znacznie podnosząca kwalifikacje z bogatym pakietem szkoleń. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..bardzo dobra, jeśli chcemy być specjalistami głównie w TP . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...różnie bywa,ale można się dogadać . Od jakiej stawki można negocjować pensję? NAJNIŻSZEJ - bez negocjacji, GDYŻ PRACOWNICY SĄ ZATRUDNIANI PRZEZ WORK SERVICE, A TEN PŁACI NAJNIŻSZĄ STAWKĘ Z MOŻLIWYCH, MIMO,ŻE OTRZYMUJE OD TP WYSOKIE SUMY ZA GODZINĘ PRACY DORADCY!!!!! Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska: ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja Polska: niekompetencja kadry kierowniczej, protekcja, niskie stawki proponowane przez agencje pracy!!!!!!!!!! Ocena TP wypada na dobry, ale agencje psują im opinię dając takie marne pieniądze. Gdyby nie to dalej bym tam pracowała!

Zostaw opinię o Telekomunikacja Polska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Polska