Atlantic Polska

Łódź

Opinie o Atlantic Polska

były pracownik

Słowa kojarzące się z Atlantic Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, przyjemna, czasem stresująca (tylko w krytyczne gorączki przedświąteczne). Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? najniższej na sam początek, ale istnieją realne szanse podwyżki. Najbardziej podobało mi się w Atlantic Polska: możliwość pracy z ludźmi. Najbardziej nie podobało mi się w Atlantic Polska: zmianowość pracy, konieczność pracy w weekendy, ciężkie porozumienia z "górą" w sprawach istotnych dla sklepów detalicznych.

Zostaw opinię o Atlantic Polska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atlantic Polska