schatdecor

Tarnowo Podgórne

Opinie o schatdecor

obserwator

Atmosfera pracy bardzo zła. Zarobki wśród nowozatrudnionych porównywalne z tymi na rynku w wielkopolsce - bez rewelacji, natomiast zarobki pracowników z długim stażem znacznie odbiegające od normy - straszna rozbieżność..Trzeba uważać na wszystkich - lepiej robić swoje i się nie odzywać. Szkoda, że Prezes odszedł do Niemiec - to bardzo dobry człowiek, który szacunek dla drugiej osobu wyniósł z domu. Niestety nie zostawił godnego następcy :( Organizacja pracy taka jak w większości niemieckich firm, dobre warunki pracy z możliwościami rozwoju już gorzej, chyba ,że się człowiek zaprzyjaźnie z grupą wsperającą któreś rzadzace ugrupowanie (wiemy na jakich zasadach :( - niech się wstydzą Ci, którzy tak postępują)...

gwidon

Atmosfera do kitu, ale płacą na czas choć mogli by lepiej.... są ludzie normalni ale jest sporo świrów, którzy dla kariery sprzedadzą kogoś nerkę albo głowę. Trzeba uważać co się mówi bo ściany mają uszy.

Zostaw opinię o schatdecor - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie schatdecor