starion

Wrocław

Opinie o starion

sowa

no opinie o firmie starion to widze nie byly najlepsze...rozumiem ze niektorzy najedli sie duzo nerwow i stresu, ale moze to znaczylo ze nie sa odporni na stres.. wszedzie jest teraz ciezko taka prawda

chyba raczej polacy

kto ma wiedziec to wie

mialam okazje pracowac [usunięte przez moderatora] ale kosztem nerwow i naginaniem czyejs sily. jest falszywa i tyle. [usunięte przez moderatora] zaluje dni i nerwow ktore tam zmarnowalam dzis moge powiedziec ze nic sie nie osiagnie w starionie pamietajcie ludziska o tym jak macie wyjscie

Zostaw opinię o starion - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie starion