Human Dialog

Wrocław

Opinie o Human Dialog

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Human Dialog? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy firmy: http://humandialog.com.pl/pl/o-firmie/praktyki-i-praca Które stanowisko przede wszystkim Was interesuje? Jakie macie już doświadczenia z firmą?

3erftg
użytkownik zarejestrowany

to dziwne ze od dwoch lat tutaj nikt nie pisal przeciez firma istnieje a ktos tutaj tez na pewno pracuje przeciez chetnie bym sie dowiedzial czegos na temat tego na jakie warunki i wyangrodzenie mozna liczyc

Hermilion

Swego czasu - z 12 lat temu - pracowałem dla nich. Była to wtedy mała firma a la 5 programistów, atmosfera była przyjemna, płaca niska, technologie niespecjalnie zaawansowane, szkoleń brak. Jak jest teraz - nie wiem. W sumie można było trafić lepiej ale i zdecydowanie gorzej.

JJ

Jak w każdej firmie jest to sprawa indywidualnych ustaleń. Na stronie firmy natomiast znajduje sie informacja że już po wdrożeniu praktyka studencka jest płatna w wysokości 2000zł.

Oszukany

Chciałbym skorygować mój wcześniejszy wpis o firmie Human Dialog. Nie pracowałem dla firmy Human Dialog i nie jestem również jej kontrahentem. Remontowałem mieszkanie i spór z właścicielem jest o odsetki z tytułu remontu. Chciałbym przeprosić firmę Human Dialog za bezpodstawne obciążenie firmy tą opinią.

Zostaw opinię o Human Dialog - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Human Dialog