SECURITY SOLUTIONS Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SECURITY SOLUTIONS Sp. z o.o.

fit

no wiecie, to jednak praca w firmie ochroniarskiej, różnie bywa, ale raczej na stabilność zatrudnienia można w security solutions liczyć :) poza tym nie trzeba mieć doświadczenia a to też plus, tylko trzeba być niekaranym

alejandro

[usunięte przez admina] ,wyplata nigdy nie na czas,dwa tygodnie spoznienia to norma,o mundur trzeba sie upominac[usunięte przez admina] niesolidni ,niesłowni,lekceważący wszystko,firma kopciuszek a robiaca z siebie niewiadomo jaka `korporacje`:) tragedia poprostu,szczerze niepolecam,kto szanuje prace,szanuje siebie i swoj czas a przede wqszystkim pieniadze niech unika tej firmy za wszelka cene

Zostaw opinię o SECURITY SOLUTIONS Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SECURITY SOLUTIONS Sp. z o.o.