care asistans

Uk

Opinie o care asistans

prawdomowny

Jwst to dom opieki nad osobami starszymi.Nie dbajacy o pracownikow nieraz zostawiajaca jednego opiekuna z 21 rezydentami o wysokiej demencji. Cala firma najwyrazniej uwaza pracownikow z poza anglii za niewolnikow. Nie placa ekstra za nadgodziny, nieraz dana osoba przepracowuje ponad 300 goszin a nawet nie uslyszy dziekuje,,, Jest to firma nie dbajaca nie tylko o personel ale takze o rezydentow, Licza sie dla nich tylko pieniadze. O kazdej kontroli wiedza odpowiednio wczesniej i wtedy organizuja wielkie czyszczenia, porzadki czy nawet ronowacje z malowaniem wlacznie. Jeat to firma do ktorej gdyby dorwal sie nasz sanepid zostala by zamknieta w kilka sekund.......

Zostaw opinię o care asistans - Uk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie care asistans