PHU BODO BOGUSŁAW JADOWSKI

Radwanice

Opinie o PHU BODO BOGUSŁAW JADOWSKI

erat

Jeśli jesteś dobrym mechanikiem to na pewno narzekać nie będziesz, zarobki przekraczają tutaj 2000 złotych i można też dostać podwyżkę, ale to jednak z czasem

Marta

Bardzo wiarygodny i profesjonalny mechanik. Wymiana sprzęgła wyszła mnie tam najtaniej, niż w innych warsztatach. Polecam

Kinia

Pracują tu profesjonaliści. Mechanicy szybko i skutecznie naprawili wadę w moim samochodzie, nie skasowali dużo, a auto jeździ jak nowe

daniel_30

Również jestem bardzo zadowolony z szybkiej i bezproblemowej naprawy. Cena jak najbardziej przystępna

Paweł

napełniali mi klimatyzację. świetna atmosfera, profesjonalnie i szybko , do tego niezłe ceny, polecam

Alex

Szybko i sprawnie zlokalizowana usterka w moim aucie to duży plus dla tego serwisu, przez to zyskałem na czasie.

Zostaw opinię o PHU BODO BOGUSŁAW JADOWSKI - Radwanice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU BODO BOGUSŁAW JADOWSKI