betix

Grębocin

Opinie o betix

minko

do kolo, raczej próżno szukać do nich ofert bo to jest firma która prowadzi małą działalność i zajmuje się tkactwem i materiałami. Słyszałem, że jakościowo produkty mają bardzo dobre więc klientów mają stałych.

pracownica
@minko 26.04.2016 20:08

Jak chcesz mieć kołdrę z wypełnieniem po odpadach tapicerskich to kupuj, na zdrowie .

[usunięte przez admina] ,a jak mają kontrolę z pip to myślą ,że pracownicy na nich kablują.Ogólnie atmosfera fatalna,czujesz,że jesteś tam tylko po to,by szefuncio kupił sobie za twoją krwawicę następnego Jeepa.

fatalnie traktują ludzi,zwłaszcza pracowników na przyuczeniu,są dwa pokoje w których się szyje i pełno kamer-po jednej na każdą kobietę

Zostaw opinię o betix - Grębocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie betix